Kış Mevsimi İçin Ev Dekorasyon Önerileri

Kış aylarını benim gibi sevmiyorsan ve sevmek için yenilikler arıyorsan kesinlikle ev dekorasyonunla ilgili birtakım değişiklikler yapabilirsin. Biliyorsunuz ki kışın günler yaz mevsimine göre daha kısa ve hava genelde karanlık olur bu karanlık evlerimize de yansımaktadır. Bu yüzden de aslında daha depresif ve mutsuz bir ruhu haline sahip oluruz.

Şimdi bizim sana önereceğimiz ev ürünlerini dikkatlice incele ve hem evini hem kendi ruh halini değiştirecek ev dekorasyon ürünleriyle tanışın!

Sıcacık Battaniyeler

Peluşları ve o yumuşaklığı seviyorsan kalın örgülü tüylü battaniyeleri tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda sıcak çikolatanı al, yumoş battaniyeni üstüne ört ve filmini açıp izleyebilirsin.

Abajur

Salonda koltuğunun başucunda ya da başka bir yerinde abajur hayal etsene, çok güzel oldu dimi? Abajur modası hiçbir zaman bitmez hep kullanabilirsin. Hem senin evine de çok yakışacaktır…

Saksıda Çiçekler

Yeşil renk psikolojiyi olumlu yönde etkiler o yüzden evinin belirli yerlerinde yeşil bitki yetiştirmen sana çok iyi gelecek. Özellikle de deve tabanı gibi iri yapraklı bitkilerle evde tropik bir hava yakalayabilirsin.

Dekoratif Mumlar

Evde arkadaşlarınla oturup kahve içerken düşünsenize etrafa miss gibi kokular yayan ve içinizi ısıtacak dekoratif mumlar çok güzel olmaz mı? Hele birde yaz kokulu bir mum… Kesinlikle evin için tercih etmen gereken bir parça.

Bence bunları okuyup hayal ederken bile şimdiden modun yükseldi ve kendini çok iyi hissetmeye başladın.

 O zaman sana kışın evinde bol keyifli vakitler diliyoruz!

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler