Koranavirüs (Coronavirüs) Günlerinde Mesafeli Yakınlık ve Gelecek İçin Yüksek Moral

Ve tüm kurallarını yeniden inşa et
Kazanabildiğimiz günün güveni ve barışı için
Tüm kaybettiklerimize rağmen

Sıcak bahar esintilerinin olduğu gece yarısı
ışıklarından
Yeni alanlara gemilerimizi sürecek miyiz

Led Zeppelin, Immigrant

Kötü günlerin içindeyiz.

Dünya yorgunluğunu, insanlığın üzerine yüklemiş ve biraz cesaret, birazda güç istiyor. Taşıdığı yükün paylaşılmasını istiyor. Bizler tüketmeye alışmış, yeni alışkanlıklarla bir çok şeyi atlamış sürekli isteyen insanlar topluluğu olarak acımasız görünen bir sorunla yüzleşiyoruz. Ne olacak, nasıl ilerleyecek, bizi neler bekliyor dikkat halinde önümüzü görmek ve rahatlamak istiyoruz.

Bu bekleyiş yordukça yoruyor ve birçok ruhsal sıkıntıya doğru ilerliyoruz. Gerçek daha kötüsüne doğru bizi sürükleyebilir.

Şu an aşısı, ilacı olmayan Korana virüsten korunmanın en iyi yolu arttırılmış sosyal uzaklık görünüyor. Gençler için risk düşük fakat yaşlılar ve hastalar için çok yüksek. Sosyal sorumluluğu önemseyen her insan için yaşlı ve hastalarımızı korumak için uzaklık ve bulaştırma risklerini azaltmak en önemli önceliklerimizden.

Peki Ne Yapmalıyız?

Kötü istatistikler ve haberler içine gömülüp kaybolup gitmektense sosyal hayattan geri çekilip bulaştırma riskini azaltıp, gelecek günlerde yardıma ihtiyaç duyacaklara nasıl yardım edebiliriz ona odaklanmak en güzeli.

Güven birliktelikten doğar. Birlikte hareket ve mücadele bize yepyeni bir yaşam sunar. Korkulara esir olmak yerine baş edip insanca yaşamlar kurmak bize birçok yeni kapı açar.

Pratikya.com

Alışveriş sitesi ve bloğunda böyle bir yazı sizi şaşırtmasın çünkü biz bilinçli tüketimi savunuyoruz.

Biz Pratikya.com’da amaca yönelik iyi ürünlerden iyi setler oluşturup hem maliyet hem fayda konusunda insanlara yardımcı olabilmek için yola çıktık. Ve yolun çok başındayız. Markaları ürünleri deniyor, uzmanları işin içine katmak için çalışıyoruz. Hayatı ve insanları önemsiyoruz. Aldığınız, alacağınız şeylerin iyi olmasını istiyoruz

Çünkü bir şey satın aldığınızda para verip almıyorsunuz, o parayı elde etmek için harcadığınız tüm değerlerinizi verip alıyorsunuz. Şu an eksiklerimiz olduğunu biliyoruz, gücümüzün üstünde bir performansla çalışıp en iyisini en uygun şartlarla sunmak için çalışıyoruz.

Anlamamız gereken şu ki hayatı kesinlikle satın alamazsınız, hayat geçip gider.

Kaçırmadan sağlıklı ve bilinçli yaşamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler