Satın Almaya Değecek 40 Pratik Ürün

Yazımızda listelenen pratik ürünler yaşamınızda işinize yarayıp yüzünüz güldürsün istiyoruz. Yazıya Buzzfeed’de rastladık ve ülkemizde olan ürünlere göre derledik, sizin de okumanızı istedik. Bu ürünlerin sizin yaşamınızda da olmasını önemsedik.

Pratikya.com içerisinde bir arada işe yaracak ürünleri set halinde sunmayı amaçlıyoruz.

40 Pratik Ürün

1. Pratik Ahşap Kesme Tahtası:

Evde yemek yapmayı seven her süper şefin evinde olmazsa olması ahşap kesme tahtaları. İşimizi pratik şekilde çözmeye yararlar.

2. Pratik Elektrikli Diş Fırçası

Pratik diş fırçası diş fırçalamada size kolaylık sağlıyor. Şık tasarım ve aynaya yapıştırma aparatı ile kolaylık sizinle oluyor. Diş eti ve diş sağlığı için vazgeçilmez ürünlerdir.

3. Pratik Elektronik Kitap Okuma-Kindle Paperwhite

Seyahat ederken rahat rahat kitap okumayı unutmayın; elektronik kitapları her zaman okumak için Kindle Paperwhite.

4. Pratik Yatak Kliması-Isı Dengeleyici Klima Yorgan

Yatak kliması veya ısı dengeleyici klima yorganlar mevsimlerdeki değişkenliklere göre hayatınızı kolaylaştırıyor. “Yatak Kliması” ile 4 mevsim rahatlık, konfor ve sağlık sunuyor.

5. Pratik Demir Döküm Tencere-Tava

Tüm etlerden baş yapıtlar yapmaya ne dersiniz. Demir döküm tencere-tavalarla bu mümkün. Demir döküm tava ve tencereler, pişirdikten sonra dipte hiç iz bırakmaz, ısıyı o kadar etkili ve dengeli yayar ki yemekler oldukça lezzetli olur.

6. Pratik Mutfak Çekmece Düzenleyici-Çekmece Organizer

Mutfak çekmecelerini kendinize göre özgürce düzenleyip organize etmenin yolu. Mutfak çekmece düzenleyiciler size pratiklik kazandırıyor.

7. Dyson’dan Pratik Kablosuz Süpürge

Çok pratik kullanım imkanı tanıyan kablosuz süpürge. Dyson kablosuz süpürge kablolu eşlerine göre oldukça yüksek vakum gücüne sahip. Tüm ev temizliği için 40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü ile hafif ve çok yönlü.

8. Pratik Taşınabilir Tırnak ve Oje Kurutucu

Bu ürün harika! El ve ayak tırnaklarında tırnak sanatı, manikür, pedikür sonucunda led ışıklı pratik tırnak ve oje kurutucu işinize çok yarayacak.

9. Pratik Akrilik Duvar Takvimi

Pratik akrilik takvimi duvarına yapıştır, haftalık, aylık planını yap ve takip et.

10. Pratik Banana Silecek-Yeni Nesil Muz Tipi Silecek

Bunlar en iyi silecekler, muza benzer tipiyle size fayda sağlıyor. Aylarca kullanım sonrası bile hiç iz bırakmadan işine devam ediyor.

11. Kedi Tırmalama

Duvara monte edilen kedi tırmalama direği.

12. Dekoratif Halılar
13. Kıyafet-Giysi Ayaklı Buhar Makinası

Giysi, kıyafetler için ayaklı buhar makinası, oldukça kullanışlıdır. Sadece kıyafetlerde değil perdelerde, koltuk kılıflarında ve çarşaflarda kullanılabilir.

14. Pratik Philips Hue Ürünleri-Akıllı Led Ampüller

Bu ışıkları geleneksel bir anahtarla kontrol edebilir veya açıp iOS veya Android cihazınızdaki Philips Hue uygulamasıyla ayarlayabilirsiniz. Bu ampuller aynı zamanda Alexa, Apple Homekit veya Google Assistant kullanılarak yapılan sesli komutlarla da uyumludur. Bir zamanlayıcıya ayarlanabilir, renkleri değiştirebilir ve istediğiniz zaman aydınlık veya karartılabilir!Akıllı telefonunuz ile nerede olursanız olun ışıklarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

15. Emoji Kurabiye Kalıpları

Çocuklarınıza veya misafirlerinize emoji kurabiye kalıplarıyla esprili, yüz güldüren sunumlar yapın.

16. Pratik Tişört-Elbise-Çamaşır Katlama Aparatı

Her şey çok güzel, temiz ve kolay. Elbise, çamaşır, tişört, çarşaf ve diğer katlamak istenen kumaşlar için pratik katlama aparatı.

17. Kas Geliştirme Antrenman Bilekliği

 

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler