Tüy Azaltma Yolları: Konserve & Kalıp Sir Ağda

Selamlarrr!

Bugün hepimizin ortak derdi olan tüyleri azaltmanın yöntemlerinden konuşacağız. Yazımız daha çok sir ağda tavsiyesi üzerine şekillenecek. 

Tüyleri azaltmak için kullanılan ağda eskiden beri çok zahmetli ve uğraştırıcı bir şeydir. Fakat soğuk ağdalar, kalıp ağdalar, konserve ağdalar ve ağda bantları hayatımıza girdiğinden beri sir ağda işlemi kolay ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Aslında bu ağda türlerinin hepsi tüyleri azaltma yöntemi olarak hayatımızı kolaylaştırıyor.

Sir ağdayı düzenli olarak kullandığınızda kıl kökleriniz gittikçe zayıflar. Azaltılması istenen bölgeye göre farklı yöntemler vardır. Tüy azaltma yöntemlerine göre kullanılan ürünler cilt tipi de önemli olmak kaydıyla etkilidir. Peki nedir bu ürünler? 

Tüyleri Azaltan Ağda Türleri

Tüy azaltma yöntemleri kişiden kişiye, uzmandan uzmana değişiklikler göstermektedir. Herkes kendi denediği, kullandığı tüy azaltma yollarını önermektedir.

Aslında bu ağda türlerinin hepsi hayatımızı tüyleri azaltmada büyük bir kolaylık sağlamaktadır. 

Soyulabilen ağdalar ısıtılarak, bez kullanmadan soyulabilir bir şekilde kullanım sağlamaktadır. Roll on ağdalar klasik ağdalar gibi makinede ısıtılarak ve bez ile kullanılmaktadır. 

Konserve ağdalar ise aynı roll on ağdalar gibi makine ile ısıtılarak bez ile, kalıp ağdalar yine ısıtılarak fakat bezsiz el ile kullanılmaktadır. Tüy azaltmada kullanılan sir ağdalar ısıtılabilir özellikleri ve uygulamalarıyla gönlümüzde taht kurmayı başarıyor!

Tüy azaltmada kullanılan sir ağdalardan bahsettiğime göre şimdi sizlere favori iki ürünümüzden de bahsedebilirim.

Vi-Vet Kalıp Ağda

 

Öncelikli ürünümüz Vi-Vet Kalıp Sir Ağdadır. Kalıp ağda bezsiz kullanımı ve soyulabilir özelliği ile sizlere pratiklik kazandırmaktadır. Reçinenin farklı şekillerde işlenmesi ile elde edilen kalıp ağdalar, konserve ağdalar gibi tüyden kurtulmak istediğiniz bölgeye spatula ile uygulanır fakat siyah kalıp ağdanın kullanımı biraz daha farklıdır.

Sert bir yapıya sahip olan Vi-Vet Siyah Kalıp Ağda kırılarak,  macun kıvamında ısıtılır, ardından spatula ile ağda yapılacak bölgeye spatula yardımı ile kalın bir şekilde sürülür ve en son olarak el ile çekilir. Diğer ağdaların içeriğinde olan reçineler kullanılmış olsa da farklı sistemlerden geçtiği için kalıp sir ağdanın yapışkanlık oranı biraz daha farklıdır. Tüyleri azaltmak için kullanılan kalıp sir ağda el ile çekilerek kullanılmasından dolayı acıyı biraz daha hafif hissettirir. 

Tek kullanımlık kalıp sir ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız!

Vi-Vet Pudralı Konserve Sir Ağda

Tüyleri azaltma yöntemi olan sir ağdalardan biri de konserve ağdadır. Konserve ağdalar, klasik ağdalar gibi şeker içermediğinden kıl köklerini beslemez, zayıflamasına katkı sağlayarak tüylerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Uygulama esnasında cildinizdeki ölü derileri de temizlemeye yardımcı olan konserve ağda, batık ve kıl dönmesinin oluşmasını da engellemektedir. 

Konserve ağdalar metal bir kutunun içinde olmasından dolayı teneke ağda olarak da bilinmektedir. Kalıp ağdalar gibi spatula yardımı ile uygulanan konserve ağdanın tek farkı bez ile kullanılmaktadır. Konserve sir ağdayı istediğiniz bölgedeki tüyler için kullanabilirsiniz.

Pudra içeriğine sahip olan Vi-Vet Konserve Ağda hassas ciltlerin ve acı eşiği düşük olan kadınların gönlünde büyük bir taht kurmuştur. İçeriğindeki pudra sayesinde ağda acısını biraz daha düşürmektedir. 

Vi-Vet Pudralı Konserve Sir Ağdayı incelemek ve satın almak için tıklayınız!

Makinede ısıtacağınız Konserve ağdayı tahta spatula yardımı ile uygulama yapılacak bölgeye sürüp ağda bezi ile rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Sir ağda çeşitlerinden olan konserve ve kalıp ağdalar zamanla tüyleri azaltmasından dolayı çoğu kadın tarafından evde ağda yapmak için kullanılmaktadır. 

Sitemizde bulunan Konserve ve kalıp sir ağdalar yapısından dolayı ve kullanımı kolay olan, müşteri memnuniyeti yüksek ürünlerdir. 

Sizde kullananların memnun kaldığı konserve ve kalıp sir ağdaları kullanarak cildinize uzun süreli pürüzsüzlük sağlayabilirsiniz.

Kalıp ve konserve ağdalardan sizleri düşünerek oluşturduğumuz özel ve avantajlı ağda setlerimizi incelemek ve satın almak için tıklayınız!

 

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler