• Pratikya Ekstra Saç Koruma Yağı Seti: 2’li Saç Bakım Yağı

  Saçlarınıza koruyucu bakımı çarpı 2 ile artırmanız için sizlere özel Restorex Sarmaşık Özlü Saç Bakım Yağını 2’li set haline getirdik! Hemen alışverişe başlamak için detayları inceleyiniz.

 • Pratikya Süper Kolay Saç Tarama Seti: 2’li Sıvı Saç Kremi

  01

  Kolay kullanımıyla çok seveceğiniz Restorex Sarmaşık Özlü Sıvı Saç Kremi sizler için bir değil iki adet set halinde Pratikya’da! Pratikya Süper Kolay Saç Tarama Seti: 2’li Sıvı Saç Kremi’ne kolay satın alma yöntemleri ile hemen sahip olmak için inceleyiniz.

 • Pratikya Sağlıklı Saç Uzatmaya Yardımcı Set

  05

  Hızlı ve sağlıklı uzayan saçların çözümü olacak bu set Restorex Speed & Strong serisinin 4 ürününü bir araya getirdik! Pratikya Sağlıklı Saç Uzatmaya Yardımcı Set ile saç uzamanıza yardımcı olmak için bekliyor. Hemen satın almak için inceleyiniz!

 • Pratik – Restorex Sarmaşık Özlü- Sağlıklı Saç Uzama Etkili Onarıcı Saç Maskesi

  04

  Saçlarımız her zaman özeldir. Sağlıklı ve hızlı uzamasına yardımcı olurken, onarıcı bir bakım sağlamak Restorex Sarmaşık Özlü Maske ile mümkün! Hemen satın almak için, inceleyiniz.

 • Restorex Sarmaşık Özlü- Sağlıklı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi

  02

  Saçlarınızı tararken uzatabilirsiniz! Hızlı saç uzamasını destekleyen içeriği ile parlak ve pürüzsüz saçlar için Restorex Sarmaşık Özlü Sıvı Saç Kremi‘ni hemen denemelisiniz. Hemen satın almak için inceleyiniz!

Tüm Kategoriler