• ES tea İlk Hasat Çay – 500 gr

  02

  ES tea İlk Hasat Çay, Karadeniz’in eşsiz bahçelerinden toplanan çayların ilk hasadından elde edilir, buda onlara özellik katar. 500 gr’lık paketiyle hemen satın al.

  Keyifli oturmalar için şimdi sipariş edin!

 • Pratik – ES tea İlk Hasat Çay – 1000 gr

  01

  ES tea İlk Hasat Çay karlı karadeniz bahçelerinde yetişen ve toplanan ilk çay yapraklarından elde edilir. 500 gr, 5 Kg’lık paketlerinden okuyabileceğiniz gibi çok eşsiz bir çaydır. Karadeniz Dünya’da ayrı bir tat ile bilinir. Elekaltı Çay Karadeniz Çayı’nın en ayrı ve özel çayıdır. Denemediyseniz hemen satın alın.

  Kokusu ve nefis aromasıyla Karadeniz’in geleneksel tadı…

 • ES tea Gold Çay – 1000 gr

  Çayın kalitesini belirleyen önemli faktörlerin başında, toplama gelir.  ES tea Gold Çay da çay bahçelerinden sizin için özenle seçilip toplandı.

  Günün her anında lezzetli aromasıyla vazgeçemeyeceğini bir tat.

 • ES tea Gold Çay – 500 gr

  İdeal tat ve dem oranını lezzetli aromasıyla pekiştiren Gold Çay hoş içimiyle tiryakilik yaratacak bir damak tadı oluşturur.
  Keyifle içeceğiniz ES tea Gold Çay ekonomik paketi ile Pratikya.com’da!

   

 • ES tea Gold Çay – 5000 gr

  01

  ES tea Gold Çay, sadece ilk sürgün veren Mayıs ayı çaylarından ve iki buçuk çay filizlerinden elde edilen, elek altı diye adlandıran çaydır. 5 Kg’lık paketiyle avantaj satın alabilirsiniz.

  Damakta ayrı bir tat bırakan Elekaltı, kokusu ile de sizi mest eder. Çalışırken, sohbet ederken size eşlik edecek en güzel çaydır.

  ES tea Gold Çay 500-1000-5000 gr paketlerde satılmaktadır!

 • ES tea Gold Çay – 1000 gr

  Karadeniz bölgesindeki en kaliteli çay yaprakları kurutulduktan sonra elenmiş ilk parti çaydır.
  Şimdi ES tea Gold Çay sipariş verin çayın tadını çıkartın!

 • Pratik – ES tea Karadeniz Çay – 1000 gr

  01

  Günün her saatinde keyifle içebileceğiniz ES tea Karadeniz Çayı Karadeniz’in yağmura doymuş çay bahçelerinde yetişmiştir. Es Tea Çay, geleneksel Karadeniz Çayı’nın tadına doyamayacağınız örneğidir. Çayımız için bize geri bildiriminde bulunulan yorumlara tattıktan sonra sizde katılacaksınız.

  Hafif içimli çay arıyorsanız Es Tea çaylarını denemelisiniz!

 • ES tea Karadeniz Çay – 500 gr

  ES tea Çay yapraklarıyla Türk damak zevkini içinde hissedeceğiniz, lezzetiyle duyularınıza mükemmel iz bırakacak ES tea Çay ile tanışma zamanı.

  ES tea Karadeniz Çay  hafif içim seven, molalarında çay arayanların severek tüketeceği bir çaydır.
  Karadenizin seçkin çaylarını toplayan Es tea çaylarını keşfedin!

 • Orasil Beyaz Havlu Silgi-Silme Bezi 1 KG

  Beyaz havlu silme bezleri diğer bezlere göre daha yüksek emicidir. Tekstil sektöründe artan parçaların 40*40 ölçülerde kesilerek üretilmekte olan orasil silme – silgi bezler böylece geri dönüşümü de desteklemektedir.

  Şimdi sipariş ver ve silme bezinin etkisini gör!

 • Orasil Beyaz Havlu Silgi-Silme Bezi 10 KG

  Beyaz havlu silme bezlerimiz, halk arasında makine bezi ve penye bezi olarak da bilinmektedir. Yüksek emiciliği sayesinde fabrika, oto sanayilerde ve gıda sektöründe kullanılmaktadır.

  Şimdi beyaz havlu silme silgi bezinden sipariş ver!

 • Orasil Beyaz Havlu Silgi-Silme Bezi 5 KG

  Orasil beyaz havlu silgi bezi yağı ve kir gibi lekeleri temizlerden hav bırakmadığından ve emiciliği yüksek bez olduğundan sanayilerde çok fazla tercih edilen parça bezdir.

  Şimdi sipariş ver ve kalitesini gör!

 • Orasil Süper Emici Silme – Silgi Bezi 10 Kg

  Silme-Silgi bezleri halk arasında makine bezi ve penye bezi olarak da bilinen, özellikle sanayilerde tercih edilen endüstriyel temizlik malzemeleridir.  Tekstil sektöründe artan parçaların 40*40 ölçülerde kesilerek üretilmekte olan orasil silme – silgi bezler böylece geri dönüşümü de desteklemektedir.

  Orasil Silme – Silgi bezleri stoktan hemen teslim!

Tüm Kategoriler