Pratik – Motto Plus Evde Keratin Seti-Yıpranmış Saçları Onarıcı Ürünler

Stokta yok

Motto Plus Evde Keratin Setinde bulunan proteinler saçınızın en derinlerine inerek oralara yerleşir ve yıpranmış saçlarınızı onarmaya başlar. Keratin bakımı uygulayarak yıpranmış saçlara veda edebilirsiniz.

Motto Plus Keratin Seti düz, sağlıklı ve parlak saça sahip olmak isteyenlere yardımcı olmak için geliştirildi. Hassas bakım şampuanı, keratin bakımı ve özel kremden oluşan bu keratin seti kusursuz parlaklığı koruyabilmeniz için serum hediyesiyle hemen satın alın.

Açıklama

Motto Plus Evde Keratin Seti

Motto Plus Keratin Seti, mükemmel parlaklık ve dümdüz saçlara ulaşmak isteyenlere yardımcı olsun diye üretildi. Uzmanların geliştirdiği özel formülle geliştirilen bu keratin seti kuaförde yaptırdığınız kalitede keratin bakımını size sağlayabilir. Az koku ve dumanla keratin bakımı sağlayabilirsiniz.

Hassas bakım şampuanı, keratin bakımı ve özel kremden oluşan bu keratin seti kusursuz parlaklığı koruyabilmeniz için serum hediyesiyle birlikte size sunuldu.

Nasıl Kullanılır?

 •  Öncelikle saçınızı  Motto Plus Keratin Seti’nden çıkan tuzsuz şampuan ile iki kez yıkayın. İkinci yıkamada durulama yapmadan   önce 5 dakika bekleyin.
 •  Durulamanın ardından saçınızı hafif nemli kalacak şekilde kurulayın. Sonrasında 2 numaralı   Motto Plus ürününü enseden uca doğru uygulayın
 •  Uygulamanın ardından sık bir tarak ile ürünü saça yedirin. Saçınıza yedirmenin ardından   bone ile saçı kapatın ve 30-45 dk arasında bekleyin. Bu sırada 5’er dakika aralıklarla bone   üzerinden saçınızı ısıtın ve sonrasında saçınızı dinlendirin.
 •  İşlemin tamamlanmasının ardından 230 derece sıcaklıkta saç düzleştirici ile dipten uca doğru  saçınızı düzleştirin. Sonrasında saçınızı durulayın ve bakım maskesini uygulayın.

Özellikler

Ek bilgi

Marka

Amaç

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (8)

Toplam Puan

4.88

08
( 8 Yorum )
5 Puan
87.5%
4 Puan
12.5%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

8 yorum

 1. 08

  tarafından Gizem Kuran

  ürün çok başarılı kargodaki hediyeniz içine teşekkürler bir daha alacağım.

 2. 08

  tarafından Ceren Sahin

  fiyat performans olarak yorumlanması gereken bir keratin seti.

 3. 08

  tarafından H… K…

  kullanırken biraz genzimi yaktı ama tüm keratinlerde olağan bir durum. ilk gün yıkamayın ertesi gün tekrar düzleştirici yapın muhteşem sonuç aldım. kuaföre gitmektense evde pratik bir ürün.

 4. 08

  tarafından P… N…

  Ürünün yorumlarına bakarak aldım. Kutunun hepsi bitmedi . İkinci kullanıma kaldı bile. 2 numaralı ürün göz yakması yapıyor ve fön çekerken duman vs olmadı. Saçlarıma nem kazandırdı ve ışıltı geldi.

 5. 08

  tarafından Miyese D.

  Ürünüm elime ulaştı, hemen denemek istiyorum. Bu arada minik hediye için teşekkürler.

 6. 08

  tarafından Melek Süre

  Kesinlikle muhteşem bir set. Evde keratin ve brezilya fönü yapmak harika.

 7. 08

  tarafından B… N…

  Harika bir keratin seti saçlarım boyalı olmasına rağmen yumuşacık oldu. Keşfettiğime sevindiğim keratin seti.

 8. 08

  tarafından Nilan Sefar

  Kokusu yok denecek kadar az şimdi uyguladım inşallah işe yarar kullanıp tekrar yorum yapacağım.

Tüm Kategoriler