Pratik Anne Sütü Saklama Seti: Mamajoo Pp Anne Sütü Saklama Seti 4 X 150 Ml

Mevcut

Açıklama

Mamajoo Pp Anne Sütü Saklama Seti 4 X 150 Ml
Mamajoo %0 BPA PP Anne Sütü Saklama Kapları

Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları BPA içermeyen PP hammaddesinden üretilmiştir ve yarı şeffaf rengi sağlıklı olduğunun garantisidir.
Anne sütünü Mamajoo Beslenme / Saklama Kaplarına sağabilir, Mamajoo Kapatma Halkalarını takarak buzdolabı veya dondurucuda saklayabilir ya da dilerseniz Mamajoo Biberon Emziğini takarak başka bir biberona aktarmaya gerek kalmadan bebeğinizi hemen besleyebilirsiniz.
Biberon kapatma halkalarına saklama tarihini de yazabilirsiniz.
Mamajoo Beslenme / Saklama Kapları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır.
Dengeli duruş için geniş taban, sizin ve minik ellerin kolay tutması için de gövde üzerinde kavisler bulunur.
Kapların üzerinde bulunan ölçü işaretleri sayesinde bebeğinizin ne kadar beslendiğinden emin olursunuz.
Anne sütünü veya mamayı ısıtmak istediğinizde saklama kaplarının ağzının açık olduğundan emin olunuz.
Tekrar kullanılabilen ürünler olduğundan, tek kullanımlık kaplardan ve poşetlerden çok daha çevre dostu olup, ekonomiktir. Mamajoo anne sütü/mama saklama kapları ambalajında 4 adet 150 ml beslenme/saklama kabı bulunur.

Özellikleri:

Tüm Mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
Mamajoo biberonları Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES (PoliEtherSülfon) ve PP (PoliPropilen) hammaddelerinden üretilmiştir. PES ve PP malzemeler çok sıcak suya maruz kaldıklarında dahi molekülleri kolayca ayrışmayan ham maddelerdir ve bebeğinizin sağlığı için uygun olmayan BPA maddesi içermediklerinden Türkiye, Avrupa ve ABD de biberon üretiminde kullanılmalarına izin verilir.
Mamajoo biberonları doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmıştır. Dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. Mamajoo biberonlarının kapaklarında biberon emziğinin yerleşimi için özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. Biberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.

Ürün Avantajları:

Anne sütü Mamajoo beslenme / saklama kaplarına sağılabilir; Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucuda saklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak bebek beslenebilir.
Anne sütü veya mama ısıtılmak istendiğinde, Mamajoo beslenme / saklama kabı kapatma halkası mutlaka çıkartılmalı ve ağzının açık olunduğundan emin olunmalı.

Paket içeriği: 4 x Mamajoo %0 BPA PP Anne Sütü Saklama Seti

Temizlik ve Sterilizasyon: Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya Mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Pratik Anne Sütü Saklama Seti: Mamajoo Pp Anne Sütü Saklama Seti 4 X 150 Ml”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler