Pratikya Saç İçin Rutin Bakım Seti: Saç Bakım Yağları

Stokta yok

Saçlarınıza canlandırıcı bir bakım rutini için sizlere özel hazırladığımız Pratikya Saç İçin Rutin Bakım Seti: Saç Bakım Yağları uygun fiyatı ile sizlerle! Hemen satın almak için inceleyiniz.

Açıklama

Kuru ve yıpranmış saçlara özel rutin bakım seti sizleri düşünerek özen ile hazırlandı.

Yumuşak ve Parlak Saçlar İçin Rutin Bakım

Saçlarınız için özel formüle edilen iki ürün kuru saçlarınızı nemlendirirken, yıpranmış saç ve saç uçlarınızı onarmaya yardımcı olacak. Saçlarınızın daha güzel şekil alabilmesi ve göz alıcı bir parlaklıkta olması için hazırladığımız bu sette;

Restorex Sarmaşık Özlü Onarıcı Saç Bakım Yağı

Günlük hayat, alışkanlıklar, beslenme derken saçlarınız yıpranabilir. Saç bakımınızı en güzel ve en kolay şekilde yapabilin diye kolay kullanım sağlayan Restorex Sarmaşık Özlü Onarıcı Saç Bakım Yağı  sizlerle. Saçlarınızın dışarıdan görebileceği hasarlara karşı ısı öncesinde de kullanıma uygun olan bu yağ, öncesinde oluşan hasarları onarmak içinde yardımcı oluyor. Detaylı incelemek için tıklayın.

Arifoğlu Saç Bakım Yağı

Kuru ve yıpranmış saçlara özel hazırlanan formülü ile saçlarınıza onarıcı bakım yapacak Arifoğlu Saç Bakım Yağı saçlarınızın yumuşamasına ve gereken besleyici mineralleri almasına yardımcı olur. Saçlarınıza duş öncesi sürerek 30 dakika bekletmeniz yeterlidir, Detayları için tıklayınız.

Özellikler

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından nurdan gül

    saçları çok kuru ve uçları cansız görünüyo tavsiye üzerine arifoğlu saç bakım yağını alıcaktım diğer yağıda denemiş oldum. zamanla etkisini görücem paketleme ve hediye için teşekkürler çok düşüncelisiniz

Tüm Kategoriler