Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür – Vücut İçin 3×10 Ml

Stokta yok

Vücudunuzdaki tüylerin azalmasına yardımcı Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür tüm cilt tiplerine uygun ve vücut için kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde özenle formüle edilmiştir. Sizde tüylerinizi azaltmak için hemen inceleyin.

Açıklama

Vücut tüylerinizi azaltmak için adım atın.

Herbal Complex B ve özel bitkilerin konsantre özleri ile edilen güçlü bir bileşimle tüylerinizi azaltmaya yardımcı olacak Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür birbirlerini destekleyici etkisi olan yağ, serum ve süt losyon olarak sizlerle. Epilasyon veya tüy alımı sonrası 3 gün kullanarak tüylerinizin görünümünde azalma ve incelme yaşamanızı hedefliyor.  Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.

Tüy Azaltıcı Yağ: Epilasyon sonrası tüy azaltıcı etki sağlarken, nemlendirerek ipeksi bir yumuşaklığı cildinize yansıtır. Bitkisel yağ karışımları ile elde edilen formülü cilt tiplerine uygundur.

Tüy Azaltıcı Serum: Turunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalmaya yardımcıdır.

Tüy Azaltıcı Serum: Kırmızı yonca ve soya ekstresi gibi öze seçilmiş bitkilerden formüle edilmiştir. Tüy çıkışında gecikme ve azalma sağlamaya yardımcıdır.

Tüy dökücü olarak kullanılmamalıdır. Kökten alınmayan tüy işlemlerinde etkisini uzun sürede alınabilir. Doğaldır ve cilt türlerine uyumludur, ince veya sarı tüylerde de etki göstermektedir. Kolaylıkla kullanıma da uygundur. Kullanım sonrası güneşe çıkılabilir, düzenli kullanılmalıdır.

Nasıl kullanmalıyım?

Tercih ettiğiniz tüy alımı sonrası günlük olarak ayırarak kullanmalısınız.

  1. Gün: Tüy Azaltıcı Yağ
  2. Gün: Tüy Azaltıcı Serum
  3. Gün: Tüy Azaltıcı Losyon şeklinde kullanılmalıdır.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

Hacim

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Tipi

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür – Vücut İçin 3×10 Ml”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler