Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür – Yüz İçin 3×10 Ml

Stokta yok

Yüz tüylerinizi azaltmaya yardımcı Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür üç ayrı formül ve kullanım ile tüy alımı sonrası tüy azaltıcı bakım sunuyor! Sende hemen satın almak için incele.

Açıklama

Bioder markası tüylerinizi aldıktan sonra azaltmak için uygulayabileceğiniz bir tüy azaltıcı kür ile karşınızda. Herbal Complex B ve bitkisel özlerin konsantresi, güçlü birleşimi ile bir yenilik göstererek Tüy Azaltıcı Kür geliştirmiştir. Biocure Tüy Azaltıcı Kür sinerjik bir etki yaratan üç formül ile karşımıza çıkıyor yağ, serum ve süt. Tüy alma işlemi sonrası üç günlük kullanılacak olan bu kürler güne göre kullanılmakta;

Tüy Azaltıcı Yağ: Bitkisel karışımlar ile özel elde edilen formülü tüy azaltıcı etki gösterirken epilasyon/tüy alma işlemi sonrası nemlendirici bir ipeksi yumuşaklık sağlar. Özel içeriği ile hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uyum sağlamaktadır.

Tüy Azaltıcı Yağ: Turunç ve Herbal Complec B formülü ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlamaya yardım eder. Özel içeriği ile her cilde uyum sağlar.

Tüy Azaltıcı Losyon: Kırmızı yonca ve soya ekstresi ile özel seçilmiş bitkisel özler ile tüy çıkışında gecikme ve incelmeye yardımcı olur. Özel içeriği bitkisel formülü ile tüm cilt tiplerine uyum sağlar.

Tüy dökücü olarak kullanılmamalıdır, ürünleri direkt tüylü bölgeye kullanmamalısınız. Tüyleri kökten almayan jilet, tüy dökücü gibi yöntemlerden sonra kullanıldığında etkilidir ancak tüylerin kökünden alınmadığı için etkisini biraz daha uzun sürede gösterebilir.  Doğal formülleri ile tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Sarı ve ince tüylere de etki gösterebilir, ter ve yağ bezelerine etki etmez. Rahatlık ve kolaylıkla kullanılabilir uygulama sonrası gün ışığına çıkabilirsiniz.

Nasıl Kullanılmalı?

Tüy alma işlemi sonrasında (lazer, cımbız, jilet vb.) günlere ayırarak kullanmalısınız. Kullanılacak bölge temiz olmalıdır.

  1. Gün: Tüy Azaltıcı Yağ
  2. Gün: Tüy Azaltıcı Serum
  3. Gün: Tüy Azaltıcı Losyon

Yukarıdaki sıra ile günlük olarak kullanmalısınız. Her üründen kullanacağınız bölgeye yeterli görecek kadar kullanmalısınız. Yüz için özel olarak formüle edilmiştir. Tüy ve ten rengi ayırt etmeden kullanılabilir.

Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

Hacim

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Tipi

,

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Kür – Yüz İçin 3×10 Ml”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler