Zeren’S Universe Sticky Goblin

Oyun & Eğlence Kategorisini İncele

Açıklama

Zeren’S Universe Sticky Goblin
Zeren’S Universe Sticky Goblin

Kartlar Dağıtıldı! Taraflar Seçildi! Mücadele Başladı! Rakiplerini Yenmek İçin Oynayacağın Kartları İyi Düşün. Büyüler Yap, Mücevherleri Kullan Ve Doğru Kartları Oyna. Dikkatli Ol! Sticky Goblin Eline Yapıştığında Ondan Kurtulması Bir Hayli Zor Olacak.
Sticky Goblin, 2-6 Oyuncuyla Oynanabilen Eğlenceli Bir Kart Oyunudur. Oyuncular, Ellerindeki Kartları Bitirerek Veya Kart Biriktirerek Oyunu Kazanabilirler. Ancak Oyunu Kazanmaları İçin Stratejilerini Seçip En Yüksek Puana Erişmeleri Gerekir.
Elinizdeki Kartlara Göre Nasıl Bir Yol İzleyeceğinizi Belirleyin. Kart Mı Biriktireceksiniz Yoksa Elinizdeki Kartları Bitirmek Mi İstiyorsunuz? Unutmayın İkisi De Oyunu Kazanmanızı Sağlayabilir. Eğer Kart Biriktirmeyi Tercih Ediyorsanız Bayrak Kartları Sizin İçin Biçilmiş Kaftan. Sahip Olduğunuz Bayrak Kartlarıyla Elinizde Bulunan Aynı Renk Kartlar Etap Sonunda Size Artı Puan(Lar) Kazandıracaktır.
Büyü Ve Mücevher Kartlarıyla Kendinize Avantaj Sağlayabilir Rakiplerinizi Zor Duruma Sokabilirsiniz. Büyüler Yaparak Rakiplerinize Bolca Kart Çektirebilir Veya Iskartadaki Kartları Kopyalayıp Rakiplerinize Kart Verebilirsiniz. Mücevherleri Kullanarak Da Dilediğiniz Rakibinizle Elinizi Değiştirebilir Veya Fazladan Bayrak Kartları Çekebilirsiniz. Büyüler Ve Mücevherler Bir Çok Farklı Özelliklere Sahip Olduğundan Oyunu Oynarken En Değerli Kartlarınızın Bunlar Olacaktır. Bu Sebeple Büyüleri Ve Mücevherleri Kullanırken Zamanını İyi Kollamalısınız.
Oyuncular Ellerindeki Sticky Goblin Kartını Asla Yere Oynayamazlar. Tabiri Caizse Elinize Yapışır Ve Kurtulmak Bir Hayli Zordur. Tam Kurtuldum Dersin Döner Dolaşır Yine Seni Bulur. Bir Oyuncunun Elinde Sticky Goblin Kartı Varsa Oyuncu Asla Elini Bitemez. Kart Biriktirmeyi Tercih Eden Olsa Bile Sticky Goblin Elinizde Kaldığı Sürece Eksi Puanlar Havada Cirit Atacaktır. Bu Sebeple Bu Yapışık Goblini Bir Başka Oyuncuya Yollamanız Sizin İçin İyi Olacaktır.

Rakiplerinizin Hamlelerini Tek Tek Kontrol Edin. Kim Kaç Puan Toplamış, Kim Kime Yüklenmiş, Kim Kime Gıcık Olmuş İyi Analiz Edin Ve Çok Sinsi Olmaya Özen Gösterin. Çünkü 3 Etap Sonunda En Çok Puanı Kim Toplarsa Oyunu Kazanır.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Zeren’S Universe Sticky Goblin”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler