• Nano Absolute Akne-Siyah Nokta Temizleyici Komedon-Cilt Temizleme Ürünü

  Siyah nokta çubuğu (sivilce sıkma aleti), siyah nokta çıkarıcı olarak da bilinen komedon, ciltteki siyah noktaları temizlemeye yarayan bir cilt temizleme ürünüdür. Komedonu (sivilce sıkma aleti) sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız hem kullanmadan önce hem de kullandıktan sonra dezenfekte etmeniz gerekmektedir.

  Nano Absolute komedon avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

 • Nano Absolute Pembe Kaş Usturası-Kaş Bakım Ürünü

  Kaş usturası son dönemlerde popülerleşen bir üründür. Kaşı kalınlaştırmak için, ya da beğenmediğiniz kaş şeklini bu ürünle düzeltebilirsiniz.
  Nano Absolute kaş usturası avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

 • Nano Absolute Pembe Saç Usturası -Saç Kesim Ürünü

  Pembe saç usturası ince ve kalın telli saçları şekillendirmek için kullanılan bir saç kesim ürünüdür. Saç usturaları saçları, kısaltmak, şekillendirmek ve inceltmek için kullanım kolaylığı sağlar.
  Nano Absolute saç usturası Pratikya.com’da…

 • Nano Absolute Yeşil Kaş Usturası-Kaş Bakım Ürünü

  Kaş usturası cımbız kullanmakta zorlananlar için oldukça pratik bir üründür. Kaş usturası ile beraber kaşlar kolayca şekle girebilirken, yüzdeki ufak ayva tüylerinden ağdasız ve acısız kurtulabilirsiniz.
  Nano absolute kaş usturasını avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz…

 • Nano Absolute Yeşil Saç Usturası-Saç Kesim Ürünü

  Saç usturası ile evde saçlarınızı istediğiniz gibi şekilli kesebilirsiniz. Çift taraflı kullanılan saç usturası saçlarınızı kolayca kesmenizi sağlayacak.
  Nano Absolute saç usturası avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

 • Ocean Silikon Cilt Temizleme Aparatı Mavi-Cilt, Yüz Temizleme Ürünü

  Silikon cilt temizleme aparatı kir, yağ ve makyaj kalıntılarının temizlenmesini sağlayan cilt, yüz temizlime ürünüdür. Cildinize tazelik katmasıyla parıltılı bir cilde sahip olacaksınız.

 • Sun Cook Dondurma Kaşığı 2’li-Pratik Dondurma Servis Kaşığı

  Sun cook dondurma kaşığı ile dondurma servisinde pratikleşeceksiniz. Dondurmanızı ister tabağa ister külaha bu kaşık ile dökmeden, eritmeden servis edip, afiyetle yiyebilirsiniz.

 • Sun Cook Hazneli Sarımsak Rendesi- Yeşil Krem Hazneli

  Sun Cook hazneli sarımsak rendesi, hazneli tasarımı sayesinde sarımsağa dokunmadan, bıçak kullanmadan, tezgahınızı kirletmeden sarımsakları pratikçe rendeleyebilirsiniz.
  Sun Cook sarımsak rendesi Pratikya.com’da!

Tüm Kategoriler