• Bebek Bakım Çantası: Stylo Anne Bebek Bakım Çantası

  Özellikleri: İçerisine yerleştirilecek olan sıvı maddeleri 4 saat sıcak/soğuk tutacaktır. Ebatlar: Uzunluk: 24 cm. Genişlik: 15 cm. Yükseklik: 7 cm.

 • Pratik Bebek Temizlik Seti (Bebek Bakım Seti)

  Bebeğinizin temizliğini kolayca sağlamak için, uzun zaman kullanabileceğiniz pratik bir set olan “Pratik Bebek Temizliği” seti içerisinde 12’li Paket Bebedor İlk Günler Islak Pamuklu Mendil, 180 gr Bebedor Bebek Pudrası ve Temizleme Pamuğu yer alır.

 • Pratik Bebekler İçin Çamaşır Hijyen Seti: Çamaşır Deterjanı + Yumuşatıcı

  Bebekler İçin Pratik Çamaşır Seti: Deterjan + Yumuşatıcı, bebeklerin hassas cilt yapısını dikkate alıp özel olarak üretilir. Bebeğinizin cildi ile sürekli temas halinde olan giysilerin bebekler için üretilmiş deterjanlar ile temizlenmesi büyük önem taşır.

 • Pratik Koruyucu Emzirme Seti (Bebek Bakım Seti)

  Bebedor 40’lı Göğüs Pedi, Kutulu Silikon Göğüs Koruyucu ve Anne Sütü Saklama Poşeti ile bebeğinizin emzirme dönemini çok daha rahat ve acısız şekilde geçirebilirsiniz.

 • Yeni Anneler İçin Emzirme Seti (Bebek Bakım Seti)

  Mojo emzirme seti ile hem bebeğiniz hem de siz, bebeğinizin beslenmesi esnasında çok rahat edeceksiniz. Yıkanabilir pamuk kumaşı ile çok kullanışlı olduğu kadar aynı zamanda hijyeniktir.

   

Tüm Kategoriler