• Pratikya Pudralı Granül Ağda & E Vitaminli Yağ Hediye

  06

  Pudralı ağda setimiz, hassas cilt ve hassas bölgelere ağda uygulaması yapabilmenize olanak tanır. Üstelik bu sir ağdanın kullanımı da oldukça kolaydır. Isıt, sür ve soyarak çek işte bu kadar basit… Vücudunuzda kalan ağda kalıntılarını temizlemek ve cildinize rahatlatıcı masaj yapabilmeniz için pudralı ağdanın yanına çok satan ürünlerimizden e vitaminli ağda sonrası temizleme yağını da ekledik. Güle güle kullanın…

 • Epicure Çinko Pudrasız Tek Kullanımlık Sir Ağda 60 ml

  Epicure Çinko Pudrasız Tek Kullanımlık Sir Ağda pudra içermeyen tek kullanımlık ağdadır. Koyu tenlilerde ve sert tüylerde kullanabilirsiniz.

 • Epicure İnce Pudralı Yaseminli Konserve Sir Ağda 800 ml

  Evinizde ya da kuaför salonunuzda kullanacağınız pratik ve pudralı sir ağda arayışındaysanız bu ürün tam size göre Epicure Azulen Pudrasız Konserve Sir Ağda 800 ml. Evinizde pratik ve ağdanın uzmanıymış gibi kullanabileceğiniz bir ürün önerdik size. Pudralı olması sebebiyle acıyı daha da az hissedeceksiniz.

  Eğer pudrasız ağda isterseniz; Epicure Pudrasız Ağda

  Uzman tecrübesinden faydalanmak istiyorsan her zaman Pratikya’yı tercih edebilirsin.

   

 • Epicure İnce Pudralı Yaseminli Tek Kullanımlık Sir Ağda 60 ml

  Tek kullanımlık olması ile hijyenik olan İnce Pudralı Yaseminli Tek Kullanımlık Sir Ağda hassas ciltler için kullanıma uygundur.

 • Epicure Naturel Pudrasız Tek Kullanımlık Sir Ağda 60 ml

  Pudra içermeyen Epicure Naturel Pudrasız Tek Kullanımlık Sir Ağda içeriği sayesinde soğuk havalarda kullanılabilmektedir. Hassas ciltler için kolay kullanım sunmaktadır.

   

 • Epicure Titanyum Kalıp Pudra Sir Ağda- Dudak ve Kaş Üstü Tüyleri İçin

  Kalıp sir ağdayı dudak ve kaş üstü,bikini,kol gibi hassas bölgelerde kullanabilirsiniz. Yoğun pudra içermesi sayesinde sıcak havalarda, terleyen bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.

 • Epicure Titanyum Pudralı Kartuş Sir Ağda 100 ml

  Yoğun pudralı olan Epicure Titanyum Pudralı Kartuş Sir Ağda hassas ciltler için kolay ve ince sürüş imkanı sağlar.

 • NewFavor Naturel Konserve Ağda 800 Ml-Tüy Azaltıcı Ürün

  Ağdanın pudralı olması sebebi ile sıcak havalarda da kullanabilirsiniz. Kısa ve sert tüylerden acısız kurtulabilirsiniz.

  New Favor Naturel Pudralı Konserve Ağda şimdi sipariş edin!

 • NewFavor Pudralı Ağda 800 Ml-Sert Kıllar İçin Ürün

  New Favor Pudralı Ağda yoğun miktarda pudra içeren bir ağdadır. Bikini bölgesi, koltuk altı gibi hassas bölgelerde kullanabilirsiniz. Vücudunuzdaki sert kıllarıda temizleyecektir.

 • Sesu Roll-On Sir Ağda 100 Ml-Hassas Ciltler İçin Ağda

  Hayat kuaför salonunda saatler geçirmek için çok kısa değil mi? Sesu Roll-On Sir Ağda ile evden çıkmadan profesyonel sonuçlar alabilirsiniz. Hassas ciltler için olan roll-on ağda kısa tüyleri hızlı ve zahmetsizce köklerden alır götürür.

 • Sesu Sir Ağda Bandı 1+1-Hassas Ciltler İçin

  Hassas ciltler için özel olarak üretilmiş Sesu Sir Ağda Bandı ile uzun haftalar süren pürüzsüzlüğe sahip olun.

 • Sesu Sir Ağda Bandı 12’li-Hassas Citler İçin

  Sesu sir ağda bantları hassas ciltler için özel olarak üretilmiştir. Tüm vücudunuzdaki tüylerden sir ağda bandı ile kurtulabilirsiniz.

Tüm Kategoriler