• Vi-Vet Siyah Sir Kalıp El Ağdası-Yüz, Koltuk Altı, Bikini Bölgesi İçin Ağda

  08

  Sir ağdalar istenmeyen tüylerden uzun süreli kurtulmanın en pratik ve kolay yöntemlerinden biridir. Sir ağdayı, yüz, bikini ve koltuk altı bölgelerinizde kullanabilirsiniz.
  Vi-vet siyah sir kalıp el ağdası avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da!

 • Pratikya Kalıp Ağda + Fırça Yıkama Süngeri Hediyeli

  04

  Kullananların çok sevdiği ve kullanım rahatlığıyla bilinen Kalıp Ağda, Fırça Yıkama Süngeri hediyesi ile bir tıkla kapınızda! 

  Hemen Satın Alın Avantajlı Setin Keyfini Çıkarın!

 • Pratikya Kalıp Ağda Seti + Aynalı Tarak Hediye

  03

  El ağdası olarak bilinen Siyah Kalıp Ağda kullananlar tarafından performans ve fiyat açısından çok beğenilmektedir. Kalıp sir ağdanın yanında hediye olarak sunduğumuz aynalı tarak her kadının ihtiyacı olan bir üründür.

  Bakalım sen setimizin en çok neyini seveceksin? Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

 • Pratikya Kalıp Sir Ağda + Spatula Hediyeli

  06

  Vi-Vet siyah kalıp ağda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir kalıp ağda çeşididir. Bu yüzden kalıp sir ağdanın yanında ağdanın başlıca yardımcı ürünü olan 10 adet spatulayı sizlere hediye olarak sunuyoruz. Sizler için özel olarak oluşturulan bu seti seveceğinizi düşünüyoruz.

  Hemen şimdi Pratikya.com’dan satın alarak güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

 • Pratikya Kişisel Bakım Seti: Kalıp Ağda & Kaş Kirpik Bakım Serumu

  03

  Sizler için özel olarak oluşturduğumuz kişisel bakım setinin içeriğinde Arifoğlu Kaş & Kirpik Bakım Serumu ile birlikte Vi-Vet Kalıp Ağda yer almaktadır. Bu özel set ile birlikte hem uzun süreli pürüzsüz bir cilde hem de kaş, kirpik bakımına kolayca sahip olabileceksiniz!

  Sizde hemen satın alın pratik ve kolay bakımın tadını çıkarın!

 • Pratikya Kalıp Sir Ağda Seti: Kalıp Ağda & Yüz Ağda Bandı

  02

  Evde ağda yapanlar için oluşturulan kalıp sir ağda setimizde tüm vücudunuz için kullanabileceğiniz ağdanın yanı sıra bir de yüz tüyleriniz için özel olarak geliştirilen Vi-Vet Yüz ağda bandını yanına ekledik.

  Kalıp Sir Ağda setimize avantalı fiyatlarla sahip olabilmek için şimdi satın alın!

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda + 2’li Makyaj Süngeri Hediye

  03

  Pratik kullanımlı bir ağda arayışındaysanız beze gerek duymadan el ile soyulabilen sir ağda olan ve kullananların çok sevdiği Vi-Vet Kalıp Ağdayı kullanabilirsiniz! 2’li Makyaj Süngeri & Siyah Kalıp Ağda Seti sizlere kolaylık ve pratiklik sağlamak için bir araya getirildi.

  Hemen Satın Alın!

 • Pratikya Tahriş Önleyici Bakım Yağı & Siyah Kalıp Ağda Seti

  03

  Soyulabilir, bezsiz kullanım rahatlığı ile bilinen ve çok sevilen Siyah Kalıp Ağda, cilt bakımının olmazsa olmazı Çay Ağacı Yağı ile bir araya geldi! Pratikya Tahriş Önleyici Bakım Yağı & Siyah Kalıp Ağda Setikolay satın alma fırsatları ile incelemenizi bekliyor.

   

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda & Portakallı Temizleme Yağı Hediyeli Set

  02

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu kalıp ağda setinde bir farklılık sunmak istedik. Setimiz tamamı ile oluşan siparişler üzerine ağda ürünlerinde avantaj sağlamak için yapılmıştır.
  Satın alıp, memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda & E Vitaminli Temizleme Yağı Hediye

  03

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu ağda setinde farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Ağda siparişlerimiz üzerinden müşterimizin avantajına bu seti oluşturduk.

  Deneyip, memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda Fırsat Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  03

  Kalıp ağda büyüklüğüyle uzun süreli kullanım sağlarken, uygulama kolaylığıyla gönüllerde taht kurmayı başarmış bir üründür. Bizde müşterilerimizin siparişleriyle ve ilgisiyle sizler için 2’li kalıp ağda ürünümüzü Portakallı Masaj Yağı ile birleştirdik.

  Avantajlı fiyatlar ve hızlı kargo ile stoklarla sınırlı setimizi kaçırmadan hemen satın alın!

 • Pratikya Kalıp Sir Ağda 3’lü Set

  02

  Kalıp ağda kullananlar soyulabilir olmasından dolayı çok fazla tercih ediyorlar. Bu sebepten dolayı müşterilerimizin geri dönüşleri karşısında bir avantaj yaratmak için Vi-Vet Kalıp Ağda Setini 3’lü olarak oluşturduk.

Tüm Kategoriler