• Pratikya Konserve Sir Ağda 240 Ml

  03

  Konserve sir ağdayı yüz, bikini, bacak vücudunuzun tüm bölgelerinde kullanabileceğiniz bir ağdadır. Pudralı olma özelliği sayesinde hassas cilde sahipseniz eğer tahriş etmez. Kullananların memnun kaldığı Vi-Vet pudralı konserve ağdadan şimdi sipariş et ve kullanmaya başla!

 • Pratikya Konserve Ağda & Granül Pudralı Ağda Seti

  07

  Pudralı ağda setimiz sayesinde hassas cilde sahip olanların ağda uyguladıkları bölgeleri tahrişini en aza indirmesi için özel olarak oluşturduk. Sizin için oluşturduğumuz bu sette Vi-Vet Konserve Pudralı sir ağda kullanıcılarımızın beğenerek tüm vücutlarında kullandığı, ve yine yanına eklediğimiz pudralı boncuk ağda soyulabilir özelliği ile ağda kullanıcılarının genel olarak tercih ettiği bir ağdadır.

  En çok tercih edilen 2 pudralı sir ağdaya sizlere avantajlı fiyat sunarak sergiliyoruz, satın alıp beğenmeniz dileği ile…

 • Pratikya Konserve Sir Ağda Ve Kaş-Kirpik Bakım Seti

  05

  İstenmeyen tüylerden kurtulurken aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizde dolgun gözüksün! Kullanıcıların beğendiği, hassas ciltler için özel olarak üretilen Vi-Vet pudralı konserve sir ağda ile kaş ve kirpiklerinizi besleyecek olan Arifoğlu kaş kirpik serumu ile sizlere özel ekonomik bir set oluşturduk.

  Setimizi satın alıp memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Konserve Sir Ağda + Eyeliner Hediyeli

  03

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu yüzden sizlere avantaj yaratmak amacı ile Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda yanına eyeliner hediyesi vermek istedik.

  Pratik kullanımlı ve en iyi fiyatlarla konserve ağdalar Pratikya.com’da! Lütfen oluşturduğumuz avantajlı seti kaçırmayın ve hemen satın alın!

 • Pratikya Pudralı Konserve Ağda Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  02

  Kullanıcıların sevdiği Pudralı konserve sir ağdanın yanına eklediğimiz Vi-Vet ağda temizleme yağı ile ağda sonrası kalan kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Oluşturduğumuz bu konserve sir ağda setinin sizlere uygun olduğunu düşünüyoruz.
  Şimdi inceleyin ve satın alın…

 • Pratikya Acısız & Kolay Pudralı Konserve Ağda Seti

  03

  Hassas ciltlerin tüylerini kolaylıkla alabilmesi pratik ağda seti sizlerle! Pratikya Acısız & Kolay Pudralı Konserve Ağda Seti’ni hemen denemelisiniz. Konserve sir ağdanın yanında cilt bakımınızın yıldızı Çay Ağacı da sizlerle. Hemen satın almak için tıklayınız!

   

 • Pratikya Konserve Pudralı Sir Ağda 4’lü Set

  03

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından pratik ve kullanışlı bulunmaktadır, bu yüzden siz müşterilerimize avantaj sağlaması amacı ile 4’lü Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda setini oluşturduk.
  Herkesin memnun kaldığı konserve ağda setini şimdi satın al ve değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın!

 • Pratikya Konserve Sir Ağda + Cımbız Hediyeli

  Vi-Vet konserve pudralı sir ağda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir ağdadır. Bu yüzden konserve sir ağdanın yanında kadınların olmazsa olmaz ürünü olan cımbızı sizlere hediye olarak sunuyoruz. Sizler için özel olarak oluşturulan bu seti seveceğinizi düşünüyoruz.

  Hemen şimdi Pratikya.com’dan satın alarak güvenli alışverişin keyfini çıkarın!

 • Pratikya Pudralı Konserve 2’li Ağda Seti

  02

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu yüzden sizlere avantaj yaratmak amacı ile 2 ‘li  Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda setini oluşturduk.
  Pratik kullanımlı ve en iyi konserve ağdalardan biri olarak lanse edilen pudralı konserve ağda senin için ideal bir üründür.
  Lütfen oluşturduğumuz avantajlı seti kaçırmayın ve hemen satın alın!

 • Pratikya Pudralı Konserve Sir Ağda 3’lü Set

  05

  Tahriş etmeyen ağda olarak en çok tavsiye edilen Vi-Vet Pudralı Konserve Ağdayı siz müşterilerimize ekonomik açıdan tasarruf sağlaması amacı ile 3’lü Konserve Sir Ağda setini özel olarak oluşturduk.

  Bez ile kullanılan pudralı konserve ağdanın bu avantajlı setini kaçırmayın ve şimdi satın alın!

 • Pratikya Pudralı Konserve Sir Ağda Avantaj Seti

  İstenmeyen tüylerden, kurtulmanın yöntemlerinden biri olan Sir ağda için gerekli olan tüm malzemeleri sizin için bir araya getirdik. Hassas ciltlere sahip olanların favori ağdası olan Vi-Vet konserve pudralı sir ağdayı ağda bezi ve spatula ile kolayca uygulayabilirsiniz. Son olarak ağda uyguladığınız bölgelerde kalan kalıntıları temizlemeniz için Vi-Vet E vitaminli ağda temizleme yağını setimize dahil ettik.

  İhtiyacınız olan başlıca ürünleri bir araya getirerek size özel fiyatlarla oluşturduğumuz seti, lütfen hemen satın alın!

Tüm Kategoriler