• Pratikya Avantajlı Cilt Bakımı Seti

  Derinlemesine bir cilt bakımı nasıl, ne ile olmalı sizin için düşündük ve hazırladık! Birbirini tamamlayan ürünlerimizi birleştirdik ve sizin için uygun fiyatlı bir set haline getirdik! Pratikya Avantajlı Cilt Bakımı Seti hemen satın almak için inceleyiniz.

 • Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu-Hassas Ciltler İçin

  02

  Eğer tek bir hareket ve pamuk ile makyajınızı temizlemek istiyorsanız, kullananların yapısından ve kalitesinden memnun kaldığı Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyunu alabilir ve kullanabilirsin. Diğer makyaj temizleme suları gibi yüzde yağ kalıntısı bırakıp bırakmadığını deneyerek görmeye ne dersin? Şimdi sipariş et, tek bir hareket ile makyajını çıkar…

 • Iva Natura Organik Makyaj Temizleme Köpüğü 100 Ml

  Iva Natura Organik Makyaj Temizleme Köpüğü 100 ml

  Cildi makyajdan,kirden ve yağdan temizler

 • Iva Natura Organik Yüz Bakım Toniği 150 Ml

  Iva Natura Organik Yüz Bakım Toniği 150 ml

  Organik yüz temizleme toniği cildinizi temizler,

  ikinci  adım olarak gözeneklerde kalan kirleri silip süpürür.

 • Mak-Ped Makyaj Temizleme Pamuğu 70’li-Makyaj Temizleyici Ürün

  Makyajını temizlerken pamukların yüzünde dağılmasından sıkıldın mı? O zaman kullananların memnun yapısından ve fiyatından memnun kaldığı Mak-Ped makyaj temizleme pamuğunu tercih edebilirsin. Diğer makyaj pamukları gibi dağılıp dağılmadığını deneyerek görmeye ne dersin? O zaman şimdi sipariş et ve makyajını pratik bir şekilde temizle.

 • Nano Absolute Akne-Siyah Nokta Temizleyici Komedon-Cilt Temizleme Ürünü

  Siyah nokta çubuğu (sivilce sıkma aleti), siyah nokta çıkarıcı olarak da bilinen komedon, ciltteki siyah noktaları temizlemeye yarayan bir cilt temizleme ürünüdür. Komedonu (sivilce sıkma aleti) sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız hem kullanmadan önce hem de kullandıktan sonra dezenfekte etmeniz gerekmektedir.

  Nano Absolute komedon avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’da…

 • Ocean Pro2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Mavi-Gözenek Sıkılaştırıcı

  Yüzünde parlaklık, pürüzsüzlük ve derin temizlik hissini yaşamak istiyorsan Ocean titreşimli yüz temizleme cihazını kullanmanı tavsiye ederim. Cildini temizlerken gözenekleri de sıkılaştırmaya yardımcı olan ürünün silikon yapısı da yumuşacıktır. Kullananların fiyat ve titreşim performansı açısından beğendiği yüz temizleme cihazını bakalım deneyip, beğenecek misin?

   

 • Ocean Pro2 Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı Mor-Parlak Ciltler İçin

  01

  Işıl ışıl bir cilt istemez misin? Cildini ölü derilerden arındıracak ve kullandığın ürünleri daha verimli bir hale getirecek olan bir ürünle tanışmaya ne dersin? Ocean titreşimli yüz temizleme cihazını kullananlar, titreşimini ve cildi yumuşacık yapmasını çok seviyor. Bakalım sen neyini seveceksin?

   

 • ZGTS Dermaroller 540 İğneli 0.50 MM-Cilt Tazelemeye Yardımcı Ürün

  Yüzünüzdeki ergenlik sivilcelerinizin hatıra kalan izlerinden sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız ve bunlardan kurtulmak için bir ürün arıyorsanız dermaroller 0,55 mm ürün tam size göre… Kullanan müşterilerimizin yapısından ve iğnesinden memnun kaldığı dermarollerı denemek istiyor isen hemen şimdi sipariş ver..

 • ZGTS Dermaroller 540 İğneli 0.75 MM-Cilt Yenilemeye Yardımcı Ürün

  Cildini gençleştirme, akne izlerini tedavi etmek veya yaşlanma belirtilerini azaltmak mı istiyorsun? O zaman dermaroller senin isteklerini yerine getirebilir. Dermaroller kullanıcılarına göre iğneleri küçük fakat işlevi büyük bir cilt temizleme aletidir.
  Eğer sende cildindeki lekelerden kurtulmak istiyor isen hemen şimdi sipariş et…

Tüm Kategoriler