• Restorex Sarmaşık Özlü- Sağlıklı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi

  02

  Saçlarınızı tararken uzatabilirsiniz! Hızlı saç uzamasını destekleyen içeriği ile parlak ve pürüzsüz saçlar için Restorex Sarmaşık Özlü Sıvı Saç Kremi‘ni hemen denemelisiniz. Hemen satın almak için inceleyiniz!

 • American Crew Erkekler için Günlük Canlandırıcı Saç Kremi 450 ml

  Saçlarınıza ipeksi yumuşaklık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olacaktır. Aynı zamanda içeriğindeki vitaminler sayesinde saç derinizin de rahatlamasına yardımcı olacaktır.

  Daha iyi bir sonuç için American Crew Daily Şampuan ile de kullanabilirsiniz.

 • Element Argan 2phase Durulanmayan Krem Sprey 400 ml

  Saçlarımız estetik açıdan çok önemlidir aslında vücudumuzun diğer yerleri gibi saçlarımızda sağlıklı ve güzel durması için bir özene, ilgiye ihtiyacı vardır.

  Özellikle saçlarınızın nem dengesini koruyup nemlendirmeniz gerekmektedir, çünkü saçlarınızın güzel ve sağlıklı gözükmesi bazı koşullara bağlıdır.  Saçlarınızı yeterince nemlendirmezseniz kırılır, dökülür ve cansızlaşır.

  Saçlarınızı nemlendirecek birçok ürün vardır ama bizim size önereceğimiz tek bir ürün vardır; Element Argan 2phase Çift Fazlı Durulanmayan Krem Sprey saçlarınızı ağırlaştırmadan nemlendirmeye yardımcı olur.

 • L’Oréal Serie Expert Repair Gold Instant Krem 1000 ml

  İşlem görmüş, gerekli nemi alamayan her saç kırılır.

  Bazı yanlış işlemler yüzünden o güzelim saçlarımıza zarar verebiliyoruz bunu düzeltmek için de kuaföre gittiğimizde  o uzatmak istediğimiz saçlar kesilip, gidiyor. Saçını uzun sevenler ve daima bakımlı gözüksün diye evde kullanacağınız bir ürün bulduk ve sizlere sunduk; L’Oréal Serie Expert Repair Gold Instant Krem saçınızı onarırken yeni kırılmaları da engelleyecektir.

 • Landoll Nashi Argan Capixyl İntensive Treatment-Yoğun Bakım 30 ml (Pratikya)

  Zayıflamış saçlarınızla ne yapacağınızı, onları nasıl güçlendireceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman biz size saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak uzman bir ürün önerisinde bulunalım; Landoll Nashi Argan Capixyl İntensive Treatment-yoğun Bakim.  5% Capixyl , Phytostaminals and Organik Argan Yağı karışımlarıyla formüle edilmiştir.

 • Morfose Milk Therapy Saç Bakım Köpüğü-Yumuşacık Saçlar İçin

  Saçları şekillendirirken ağırlaştıran ürünlere elveda, saçı yumuşacık yapan Morfose Milk Therapy Saç Köpüğüne merhaba!
  İçeriğindeki süt proteini sayesinde saçlarınızı şekillendirirken kabartma, sertleştirme yapmayan ürün hem kuaförler hem de kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Satın alıp, kullananların yorumlarına göre saça yumuşaklık kazandırırken, saçlara gün boyu süren miss gibi de bir koku bırakıyormuş.
  Ürünlerde ücretsiz iade ve değişim mevcuttur.

   

 • Nano Absolute Saç Kremi 750 ml

  Tüm saç tipleri için uygundur,

 • Tigi Bed Head Bukle Belirginleştirici Krem 200 ml – Foxy Curls Contour Cream

  Tigi Bed Head Bukle Belirginleştirici Krem buklelerinizi belirginleştirirken aynı zamanda saçlarınızı besleyecektir.

 • Tigi Bed Head Bukle Yapıcı Durulanmayan Krem – Curls Rock Amplifier 150 ml

  Saçlarınızda ki bukleleri belirginleştirmek için uzman bir ürün arayışındaysanız Tigi Bed Head Bukle Yapıcı Durulanmayan Krem  tam size göre. Buklelerinizi belirginleştirirken aynı zamanda kabarmalara da engel olacaktır.

 • Beyaz ve Gri Saçlar İçin Magnezyum Seti: Şampuan & Saç Kremi (Saç Bakım Seti)

  Gri veya beyaza boyattığınız saçlarınızın rengini korumanın en kolay yolunun ne olduğunu araştırdık. L’Oréal Professionnel Serie Expert Magnesium Silver Şampuan ve Saç Kremini bir arada kullanmanın, gri veya beyaz saçlarının rengini uzun süre koruyacağını düşünüyoruz. Saç renginin sarıya dönüşmesini engellemek için bu ikili seti denemeli ve saç renginin nasıl korunduğunu görmelisin.

Tüm Kategoriler