• L’oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum 90 ml

  L’oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum;

  Dökülmüş,incelmiş,seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırır.

  En etkili sonuçlar için 3 ay düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

 • Abrixim Şok Bakım Keratin Collagen Serum 10 x 10 ml (Pratikya)

  Saçlarımız kimyasal işlem gördükçe keratin proteinin de azalmalar meydana gelir. Keratin eksikliğinden dolayı da saçlarda yıpranmalar, kırılmalar oluşur. Bunları engellemek için keratin bakımı yapılması gerekmektedir. Biz de sizin için evde yapabileceğiniz pratik ve uzman bir ürün bulduk; Abrixim Şok Bakım Keratin Collagen Serum 10 X 10 Ml

  Kullanımda pratik olabilecek ürünleri sadece Pratikya’da bulabilirsin.

 • Abrixim Şok Bakım Protein Collagen Serum 10 x 10 ml (Pratikya)

  Saçlarınızı güçlendirmek için proteinlere ihtiyacınız vardır,çünkü saçlarınızda yeterli protein varsa saçlarınız hem güçlü hem de sağlıklı ve hızlı uzar. Eğer protein eksikliği için ne kullanman gerektiği konusunda kararsızsan biz bu konuda uzman bir ürün bulduk. Abrixim Şok Bakım Protein Collagen Serum 10 X 10 Ml ile saçına gerekli protein yüklemesini yapabilirsin.

  Pratikya’nın uzman bakış açısına güvenebilirsin.

   

 • Canlandırıcı Vitamin Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Ruhunuz ve vücudunuz gibi saçlarınızın da yenilenmeye ihtiyacı var. Bonacure Keratin Mükemmel Kontrol Kürü, Mojito Hindistan Cevizi Yağı, Colorınn Keratin Özlü Saç Serumu ile oluşturduğumuz set sayesinde saçlarının güzelliğini kat be kat arttırabileceksin.

 • Elektriklenme Sorununa Çözüm Seti (Saç Bakım Seti)

  Saçlarda elektriklenme kadın erkek herkesin şikayetçi olduğu, saçların sağlıklı görüntüsünü bozan bir durumdur. CHI Keratin Sülfatsız Şampuan ve Saç Kremi ile Morfose Onarıcı Saç Serumundan oluşan set ile elektriklenmeye etki eden iç ve dış bir çok faktörü engelleyebilirsiniz.

 • Parlak Keratin Bakım Seti: Şampuan & Serum (Saç Bakım Seti)

  Hava kirliliği, saç şekillendiriciler, saç boyaları derken her geçen gün daha da yıpranan saçlara özel hazırlanan, Mojito Tuzsuz Şampuan ile Abrixim Şok Bakım Keratin Serumun içerisinde bulunduğu set ile keratin isimli proteinin eksilmesi sonucu saçta oluşan yıpranmanın önüne geçebilirsiniz.

 • Tigi Bed Head Kırık Uç Onarıcı Saç Bakım Serumu 90 ml – Catwalk Hairista For Split End Repair

   Kırık ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir

 • Uzun Saçta Konfor Artışı Sağlayan Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Saç Ha Keratin Şampuan, Colorinn M4 Onarıcı Keratin Maske ve Wella Sp Luxe Light Oil Keratin Hafif Parlaklık Spreyinden oluşan set ile, uzun saçlarınızın bakımını daha konforlu hale getirebilmeyi umuyoruz.

Tüm Kategoriler