• Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Maske – Zengin Jojoba Yağı

  Normal ve kurumaya meyilli saçlarınız için Jojoba Yağı ile zenginleştirilen Elseve Mucizevi Besleyici Maske sizin için Pratikya’da! Göz alıcı parlaklık ve ipeksi yumuşaklık için yardımcı olacak bu bakım maskesi tek tıkla yanınızda.

 • Pratikya Saç Bakımından Zevk Aldıran Set

  01

  Saç bakımınızı daha zevkli ve kolay hale getirecek bu set Pratikya’dan sizlere özel! Çok tercih edilen ürünlerle hazırladığımız Pratikya Saç Bakımından Zevk Aldıran Set günlük hayatınızda saç bakımınıza renk katacak. Hemen inceleyiniz!

 • Pratikya Uzun Saçlar İçin Komple Bakım Seti

  Uzun saçlarınıza kolayca daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüm elde edebilmeniz için sizlere özel set hazırladık! Pratikya Uzun Saçlar İçin Komple Bakım Seti saç bakımınızı bir adım daha ileri götürerek sizlere yardımcı olmak için bekliyor.

 • Pratikya Kırık Saçlar İçin Komple Onarıcı Set

  03

  Kim saç uçlarının kırılmasını ve çatallaşmasını ister ki? Kimse istemez. O zaman kırık saçlarının onarılmasını sağlayacak olan komple onarıcı setimiz ile tanışmaya ne dersin? Elseve markasının en çok tercih edilen ve sevilen ürünü olan Mucizevi Onarıcı Yağı ile Komple Onarıcı Bakım Spreyini kırık saç uçlarınız için bir araya getirdik.

  Kırık saçlar için olan özel setimiz ile saç bakımınızı evde kendiniz yapabilirsiniz.

 • Pratikya Kuru & Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Seti

  Saçlarımız kolayca yıpranabilir, bu yıpranmaların önüne geçmek ve onarmak işte bu set ile mümkün olabilir! Kuru ve yıpranmış saçlar için çok tercih edilen ürünleri Pratikya Kuru & Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Seti’nde bir araya getirdik. Hemen bakıma başlamak için sen de incele..

 • Elseve Mucizevi Yağ 150 Ml-Kuru ve Sert Saçlar İçin Bakım Kremi

  06

  Saçlarının elektrik çarpmış gibi durmasından, sertliğinden ve matlığından şikayetçi misin? Kullananların fiyat ve performans açısından çok sevdiği Elseve Mucizevi Yağ ile sende saçlarının dolgun, yumuşak ve parlak gözükmesini sağlayabilirsin. Şimdi saç güzelleştiren kremden sipariş ver, ve saçlarının değişimini izle… Bakalım sen ürünün kokusunu mu, performansını mı en çok neyini beğeneceksin?

 • Pratikya Kuru Saçları Canlandırıcı Set

  03

  Kuru saç dendi mi akla ilk gelen onları besleyerek canlandırmasını sağlamaktır. Kuru saçlarınız için önerimiz olan saç canlandırıcı setimizi, kullanıcılarımızın memnun kaldığı Elseve markasının Mucizevi Yağ serisinden oluşturduk.
  Kuru ve sert saçlarının canlanmasını sağlayacak olan ürünler ile saçların daha canlı gözükecek!

  Kuru saçların için gerekli olan bakımı yapacak olan setimizden şimdi sipariş et!

 • Pratikya Mat Saçlara Parlaklık Kazandırıcı Set

  02

  Işıl ışıl, parlak saçlara sahip olmak hepimizin isteğidir. Zamanla yıpranan ve mat bir görünüm kazanan saçlarınızın nasıl parlaklık kazanacağını merak mı ediyorsunuz? Mat ve kuru saçlarınızın parlaması için özel olarak oluşturduğumuz Elseve Mucizevi Yağ ve Arifoğlu Jojoba Yağı ile saçlarınız parlak bir görünüm kazanacak.

  Setimizden hemen şimdi sipariş et ve değerli yorumlarını bizimle paylaş!

 • Pratikya Saç Besleyici Bakım Seti: Saç Bakım İksiri & E Vitamini

  Saçlarım sağlıklı ve parlak olsun diyenlerden misin? O zaman sen ve senin gibi düşünenler için oluşturduğumuz saçı derinlemesine besleyen setimiz ile tanışmaya ne dersin? Set içerisinde kullandığımız Elseve Mucizevi 2’li Bakım Yağı ve Arifoğlu’nun Doğal E vitaminli yağı kullananların memnun kaldığı iki üründür. Eğer sende saçlarım sağlıklı olsun diyenlerden isen hemen şimdi setimizden sipariş et!

 • Pratikya Saç Canlandırıcı Set: Elseve Bakım İksiri & Jojoba Yağı

  Saçlarınızın daha canlı ve daha parlak gözükmesi için size özel set hazırladık! Elseve markasının sevilen ürünü olan Komple Onarıcı 5 Bakım İksiri ile Arifoğlu‘nun doğal Jojoba yağını Pratikya Saç Canlandırıcı Set: Elseve Bakım İksiri & Jojoba Yağı setinde bir araya getirdik. Sizlere özel hazırladığımız bu seti hemen inceleyin, fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

 • Pratikya Saç Kabarmasını Önleyici Set

  02

  Sizin için özel olarak hazırladığımız saç kabarmasını önleyici set ile tanışmanın tam zamanı! Set içerisinde Elseve markasının sevilen ürünü olan Onarıcı Mucizevi Yağ ile Arifoğlu’nun Tatlı Badem Yağını bir araya getirdik. Pratikya Saç Kabarmasını Önleyici Set sizleri bekliyor!

 • Pratikya Saç Onarıcı Bakım Seti : S.O.S Krem & Avokado Yağı

  Saçınızın öncesinde aldığı hasarları onarırken saçlarınızı koruyan bir saç bakım bu set ile sizlerle! Sizler için hazırladığımız Pratikya Saç Onarıcı Bakım Seti : S.O.S Krem & Avokado Yağı set ile bunu başarmanız mümkün, hemen satın almak için inceleyiniz!

Tüm Kategoriler