• Arifoğlu Avokado Yağı 20 Ml-Nemlendirici Yağ

  02

  Geniş kullanım alanları ile Arifoğlu Avokado Yağı bakımlarınıza muhteşem bir nem kaynağı olabilir! Damlalığı ile kolay kullanım sağlayan Avokado Yağı antioksidan özelliği de taşımaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlarla Pratikya’da sizleri bekliyor.

  Sürpriz kargo fırsatlarını kaçırmadan doğal ve saf yağlar ile kendi karışımını yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Arifoğlu Doğal E Vitamin Yağı 10 Ml – Cilt ve Saç Besleyici

  04

  Antioksidan özelliğine sahip temel bir vitamin olan E Vitamini Yağı %100 doğal elde edilen içeriği ile burada! Güçlü nemlendirme ve besleyici özellikleriyle saç bakımınıza ve cilt bakımınıza fayda sağlamak için sizleri bekliyor.
  Sürpriz kargo fırsatları ve sepet tamamlayıcı ürünler ile kolayca alışverişinizi yapmak için inceleyiniz!

   

 • Arifoğlu Sarı Kantaron Yağı 50 Ml-Cilt Lekelerini Gidermeye Yardımcı

  01

  Doğanın bize sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan Sarı Kantaron Yağı son zamanda faydaları ile gündemde. Cildinizdeki lekeleri ve yaraları gidermeye yardımcı olan bu yağ kullananları tarafından çok seviliyor! Arifoğlu Sarı Kantaron yağını avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’dan hemen şimdi sipariş et!

  Kargo fırsatları ve sürpriz indirimleri kaçırmamak için “30₺ Tamamlayıcı Ürünler” kategorisine bakmayı unutmayın!

 • Arifoğlu Jojoba Yağı 20 Ml-Doğal Cilt Ve Saç Bakım Ürünü

  02

  Saç ve cilt bakımınızda kullanmalara doyamayacağınız Arifoğlu Jojoba Yağı kullananların nemlendirici gözdesi! Sizde Jojoba Yağının faydalarını denemek için hemen inceleyiniz.

 • Arifoğlu Tatlı Badem Yağı 50 Ml-Doğal Bakım Ürünü

  02

  Badem Yağı bakım için birçok faydaya sahiptir. Saç ve cilt bakımında genel olarak kullanabileceğiniz Arifoğlu Tatlı Badem Yağı sizin için uygun fiyatı İle Pratikya’da.

   

 • Arifoğlu Gül Suyu 100 Ml-Cilt Rahatlatmaya Yardımcı

  03

  Ferahlatıcı bir etki ile nemi cildinize hapsetmenize yardımcı olacak Arifoğlu Gül Suyu doğal bir toniktir. Gülden gelen güzelliği cildinizde hissetmek için Arifoğlu Gül Suyu Pratikya‘da. Sizde hemen bu ferahlığı kullanmaya başlamak için inceleyiniz!

 • Atışeri Beyaz Dut Özü 700 Gr – Adıyaman

  Atışeri Beyaz Dut Özü özel üretim tekniği ile Adıyaman’da üretilmiştir. Kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengin bir üründür.

 • Atışeri Çörek Otu Yağı 250 Ml – Soğuk Pres

  Çörek otu yağı, günlük beslenme rutininize ekleyebileceğiniz, besleyici özelliği ile özel bir yağdır. Yemek ve salatalarınızda kullandığınız bu yağ  metabolizma ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur.

  Atışeri Çörek otu yağı artık Pratikya.com’da!

 • Atışeri Karaüzüm Özü 300 Gr – Doğal Ürün

  Bol miktarda potasyum ve demir içeren, A ve B vitaminleri yönünden zengin olan üzüm, öz, pestil, sirke, meyve suyu gibi birçok gıdanın hammaddesini oluşturarak mutfakların vazgeçilmezi olmuştur.

 • Atışeri Keçiboynuzu Özü 700 Gr – Organik

  Keçiboynuzu meyvesi kullanılarak, besleyici özelliğini kaybetmeden elde edilen Atışeri Mersin Organik Keçiboynuzu Özü, Organik Gıda sertifikalıdır.

  Pratikya’da bulunan kaliteli ve avantajlı ürünü kaçırma!

 • Atışeri Sarı Kantoron Yağı 250 Gr – Doğal Kantoron

  Şifa kaynağı olan sarı kantoron bitkisi 7’den 70’e çeşitli alanlarda faydalı olduğu bilinmektedir.  Atışeri Sarı Kantoron Yağı‘nın mutlaka evinizin bir köşesinde bulundurulması, ihtiyaç anında hayatınızı kolaylaştıracak mucizeler oluşturacaktır.

 • Eğriçayır Keçiboynuzu Balı 450 Gr – Doğal

  02

  Eğriçayır organik keçiboynuzu balı Mersin Toroslarda yetişen yabani keçiboynuzu ağaçlarının çiçeklerinden organik arıcılık metodu ile üretilmiştir.

Tüm Kategoriler