Bioblas Caffeine + Ginseng Enerji Şampuanı – Saç dökülmesine Karşı Etkili + Kolajen 150 Ml Şampuan Hediyeli

Stokta yok

Saçlarınıza kökten uca bakım yapmak için Caffeine + Ginseng ile formüle edilen Bioblas Caffeine + Ginseng Enerji Şampuanı saçınızı güçlendirmek için hediye Kolajen Şampuanı ile sizlerle! Hemen satın almak için inceleyin.

Açıklama

Saç dökülmesine karşı etkili Bioblas Caffeine + Ginseng şampuan Kolajen + Keratin Şampuan hediyeli.

Zayıf ve güçsüz saçlar için özel formüle edilen şampuan; güçlü iki bileşen olan kafein ve ginseng içeriyor. Dökülmeye eğilimli zayıf saçlara enerji veriyor, doğal direncini arttırarak kaybettiği sağlıklı görünümü geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Saçlara kökten uca etki göstererek güç ve enerji sağlıyor. Bitkisel kompleks olan B19 ile üç aşamalı bir çözüm sunuyor;

Besler; zengin bitkisel aktifleri ile saç dökülmesinin önüne geçiyor.

Korur; saç derisinin doğal bariyerini güçlendirir ve korur.

Yeniler; vitamin ve mineraller ile saçı yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Saçlarınızı güçlendirerek saç dökülmesinin önüne geçmeyi hedefleyen Bioblas Caffeine + Ginseng Enerji Şampuanı içeriği ile saçlarınıza istediğiniz güç ve enerji veriyor.

Nasıl Kullanırım?

Islak saçınıza yeterli gördüğünüz miktarı dökünüz. Parmak uçlarınızı kullanarak dairesel hareketler ile masaj yaparak köpürtünüz. Göz ile temasından kaçınmalısınız, günlük olarak kullanıma uygundur.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

,

Hacim

,

Kullanıcı

,

Marka

Saç Bakım Etkisi

Ürün Tipi

,

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Bioblas Caffeine + Ginseng Enerji Şampuanı – Saç dökülmesine Karşı Etkili + Kolajen 150 Ml Şampuan Hediyeli”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler