Pratikya Doğal Ürünler İle Komple Bakım Seti: Kaş, Kirpik ve Vücut

Stokta yok

Sevilen ürünleri komple bakımınız için sizlere özel set haline getirdik! Güçlendirici ve etkili bir bakım için Pratikya Doğal Ürünler İle Komple Bakım Seti: Kaş, Kirpik ve Vücut sizleri bekliyor. Hemen satın almak için inceleyiniz.

 

Açıklama

Bakımınızı doğal ürünler ile yapmayı tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz!

Doğal Ürünler İle Kaş, Kirpik ve Vücut Bakımı

Vücudunuzda birçok yere kullanabileceğiniz bir bakım ürününü sizler için kaş ve kirpik bakımınızı destekleyecek bir ürün ile birleştirdik. Bu iki ürün;

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

E vitamini ve argan yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile kıl kökleriniz besleniyor. Kirpikleriniz daha uzun ve daha dolgun, kaşlarınız ise daha gür ve daha göz alıcı hale geliyor. Günlük olarak 1-2 defa kullanıma uygun olan bu serum kaş ve kirpik için ayrı tüplerde farklı başlık apartları ile kolay kullanım sağlıyor.

Arifoğlu Hindistan Cevizi Yağ

Saç bakımından tırnağa, tırnaktan vücudun her yerine ulaşan bakım etkisi ile bilinen Arifoğlu Hindistan cevizi yağı sizlerle. Saçlarınıza bakım yapmak için maskelerle veya tek ürün olarak kullanabileceğiniz bu yağ saçınız için gerekli çoğu bakımı bir arada yapıyor. Tırnak etlerinizi yumuşatma etkisi ile manikürünüz için kolaylık sağlarken sağlıklı uzamasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Cildiniz için makyajınızı temizlerken ya da nemlendirme amaçlı bir pamuk yardımı ile kullanabilirsiniz. Vücudunuz için nemlendirici olarak kullanabileceğiniz bu yağ kuruluğu önleyerek çatlaklarınıza da iyi gelecektir.

İki ürünle komple bakım imkanı sunan bu set uygun fiyatı ile sizlerle!

Özellikler

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından SUNA

    hindistan cevizi yağını hem saçıma sürüyordum hemde kahveme ekliyordum. kaş kirpik bakım yağını yeni kullanmaya başladım bir süre daha düzenli kullanıp düşüncelerimi paylaşırım. güzel bir set ve hızlı kargo için teşekkür ederim.

Tüm Kategoriler