Pratikya’dan Doğallığı Sevenlere Özel Cilt Bakım Seti

Stokta yok

Derinlemesine bir cilt bakımında olması gereken ürünleri sizler için düşündük! Çok tercih edilen doğal ürünleri birleştirdik ve Pratikya’dan Doğallığı Sevenlere Özel Cilt Bakım Seti sizler için hazırladık. Cilt bakımınıza etki yaratacak bu sete hemen göz atın.

Açıklama

Doğal ürünler ile cilt bakımı yapmak isteyenlere özel hazırlanan bu seti hemen inceleyebilirsiniz!

Cilt Bakımında Doğallığı Sevenlere Özel Set

Belki de en özen gösterdiğimiz bakım cilt bakımımızdır. Cilt bakımımızı tercihen doğal ürünler ile yapabiliyoruz. Sizler için doğal bir set hazırladık;

Arifoğlu E Vitamini

E vitamini onarıcı ve nemlendirici özelliği ile bilinir. Cildinizdeki lekeleri iyileştirerek kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

Arifoğlu Gül Suyu

Gül suyu doğal tonik olarak kullanılabilir. Ferahlatıcı ve temizleyici etkisi ile bilinen Arifoğlu Gül Suyu ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Ocean Yüz Temizleme Cihazı

Derinlemesine yüz temizliği istiyorsanız Ocean Yüz Temizleme Cihazı uyguladığınız bakımı titreşim özelliği ve yapısı ile cildinizin en derinlerine uygulayacaktır. Yaptığınız cilt bakımını daha etkili hale getirecek olan bu cihaz yüz temizliğinize büyük etki katacak.

Ocean Yüz Temizleme Cihazı ile yapacağınız temizleme işleminin ardından Arifoğlu Gül Suyu ile yüzünüzü tonikleyebilirsiniz. Sonrasında ise Ocean Yüz Temizleme Cihazının arka yüzündeki kısımla derinlemesine bir nemlendirme ve onarım için Arifoğlu E Vitaminini kullanabilirsiniz.

Özellikler

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından irem tunçoğlu

    yüz temizleme cihazı çok güzel hem şarjı dayanıklı hemde gerçekten cildimi derinlemesine temizlediğini hissediyorum. E vitamini cildime güzel bir nem verdi. Gülsuyunuda zaten severek kullanıyordum. böyle bir set sunulması çok güzel. hızlı kargo ve özenli paket için teşekkür ederim 🙂

Tüm Kategoriler