Pratikya Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Set

Pratikya Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Set

1 yorum

35,99 51,46

% 30
indirim

Saçlarınızın daha sağlıklı ve daha hızlı uzamasını mı istiyorsunuz? Öyleyse bu set ile hem duşta hem de duş sonrasında bunu destekleyebilirsiniz. Sizleri düşündük ve Pratikya Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Set‘ini hazırladık, hadi hemen satın almak için inceleyiniz!

Ürün Bilgileri

Saçlarınızı hızlı ve sağlıklı uzatmaya yardımcı olabilecek iki yıldız ürün setimizde!

Saç Uzatmaya Yardımcı Set

Restorex Şampuan

Sağlıklı ve hızlı saç uzatmaya yardımcı şampuan içeriğinde sarmaşık özü ve saç sağlığına uygun birçok vitaminle mineral bulunduruyor. Saç dökülmeleri ve saç derisindeki problemler içinde yardımcı oluyor.

Restorex Saç Bakım Yağı

Saçlarınızı gün içerisinde nemlendirmek ve onarmak için kullanabileceğiniz bu yağ, işlem öncesi ve dışarıdan gelebilecek etkilere karşıda koruma sağlıyor. Formülündeki sarmaşık özü ile saçlarınızın uzamasına da yardımcı oluyor.

Her duşta kullanabileceğiniz Restores Şampuan ve duş sonrası ya da gün içerisinde tercih ettiğiniz anlarda kullanabileceğiniz Restorex Saç Bakım Yağ saç uzamasına yardımcı oluyor.

Pratikya Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Set için 1 inceleme

  1. Avatar

    Damla Özkan

    şampuan saçıma çok iyi geliyor, yağda kabarmasını önledi uzaması için düzenli kullanmak gerekli onu da birinci ayın sonunda yazıcam

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir