• Ocean Manikür Seti – 6 Parça Manikür & Pedikür Seti

  Güzel ve bakımlı tırnaklara her an sahip olabilin diye kolay taşınabilir set çantasıyla sizler için hazırlanan Ocean Manikür Seti işte burada! Hemen satın almak için inceleyiniz.

  24,9935,73
 • Ocean Plastik Topuk Törpüsü – Ayak Bakım

  Ayaklarınızın bebek yumuşaklığına ulaşmasına hazırlanın! Yavaş masaj hareketleri ile kolaylıkla yumuşacık ayaklara kavuşmak için Ocean Plastik Topuk Törpüsünü hemen inceleyin.

 • Ocean Topuk Törpüsü – Tahta Uçlu Topuk Törpüsü

  Ayaklarınızı bebek yumuşaklığına ulaştırmak için nazik masaj hareketleri ile kullanabileceğiniz Ocean Tahta Topuk Törpüsü uygun fiyatı ile sizlerle.

 • Pratikya Komple Bakım Yağı Seti: Kaş, Kirpik, Saç ve Tırnak

  01

  Baştan aşağı bakımınız bir arada bu sette! Sizler için düşündük ve uygun fiyatlı çok kullanışlı bir set yaptık. Saçtan tırnağa, kaştan kirpiğe birçok bakımınızı kolayca yapabilmeniz için Pratikya Komple Bakım Yağı Seti: Kaş, Kirpik, Saç ve Tırnak seti sizleri bekliyor.

 • Vi-Vet Naturel Granül Sir Ağda

  02

  Vi-Vet Granül Sir Ağda evde kullanılmak için en çok tercih edilen ürünlerden biridir.Yüz, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde kullanabilirsiniz. Ağdayı yaparken ağda bezi kullanmanıza gerek yoktur. Tüyleri kökünden alan ağda ile tanışın!

  27,9940,02
 • Vi-Vet Granül Azulen Sir El Ağdası 250 Gr

  03

  Sir ağda, oldukça kullanışlı olan ve çam ağacının reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünüdür. Pratikya uzmanlarının önerisi Vi-Vet Granül Sir El Ağdası’nı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  27,9940,02
 • Vi-Vet Naturel Roll-On / Kartuş Sir Ağda

  05

  Roll-on ağda için daha çok zaman ve deneyim gerekmektedir. Roll on ağdalar sadece kol ve bacak gibi bölgelerde kullanıma uygundur.

  15,9922,86
 • Vi-Vet Granül Sir El Ağdası 250 Gr – Pudralı Ağda

  05

  Evde ağda yapmak için hangi ürünü kullanacağınızı bilmiyorsanız Pratikya Uzmanlarının önerisi olan Vi-Vet Granül Sir El Ağdası’nı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  27,9940,02
 • Mixup Sulphur Tırnak Yağı 56 Gr-Tırnak Eti Yumuşatmaya Yardımcı Ürün

  04

  Tırnak eti bakımınızı yaparken tırnaklarının güçlenmesini kim istemez? Yapısı ve etkisi ile kendinden çokca söz ettiren Mixup Sulphur ile sen de daha güçlü tırnaklara sahip ol! Şimdi sipariş et.

  44,9959,99
 • Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı-Yavaş Uzayan Tırnaklar İçin

  Tırnakların hızlı uzamıyorsa, Mixup Sulphur bakım yağı ile tırnaklarına bakım yaparak eskisinden sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayabilirsin. Mixup Tırnak yağını kullananların yorumlarını okuyarak özel ve eşsiz formülü ile tırnakların daha güçlü, daha uzun ve daha sağlıklı olduğuunu görebilirsin.
  Uzun ve Güçlü Tırnaklar için yardımcı olan Mixup Sulphur tırnak bakım yağından şimdi sipariş et!

 • Asu 286 Trim Tırnak Kesim Seti 2’li-Tırnak Bakım Ürünü

  Tırnak kesim seti konfor ve kontrol için kaymaz tutuş sağlar; İçerisinde el tırnak makası ve ayak tırnak makası bulunur.

Tüm Kategoriler