Pratikya Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Hızlı Bakım Seti

Stokta yok

Saçlarınıza üçü bir arada bakım seti sunuyoruz! İçeriği ile saçlarına canlı bir bakım sağlayacak üç ürünü sizler için bir araya getirdik. Arifoğlu markasının Tatlı Badem, Çam Terebentin ve E Vitamini YağıPratikya Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Hızlı Bakım Seti’nde sizleri bekliyor!

Açıklama

Kuru ve yıpranmış saçlarınızı onarmak için çok sevilen doğal yağları sizler için bir araya getirdik!

Kuru ve Yıpranmış Saçlara Hızlı Bakım Seti

Yaptığımız işlemler, soğuk havalar derken saçlarımız nem kaybediyor. Onları korurken onarmak çok güzel olurdu! Ancak doğal yağlarla yapmak çok daha güzel olmaz mıydı? Doğallığı ile bilinen Arifoğlu ürünlerinden sizler için birçok bakımı aynı anda veya ayrı ayrı yapabileceğiniz bakımlara özel yağlar sunuyoruz;

Arifoğlu Tatlı Badem Yağı

Tatlı badem yağı, nemlendirici ve güçlendirici etkisi ile bilinir. Sadece saç için değil kaş ve kirpik içinde kullanılır. Tatlı badem yağı saçınıza nemlendirme etkisi yaparken aynı zamanda saçınızı güçlendiriyor.

Arifoğlu Çam Terebentin Yağı

Saç derisindeki sorunları çözmesi ile bilinen ama aynı zamanda saç uzatmada da çok yardımcı olan Arifoğlu Çam Terebentin Yağı saçınıza güçlendirici bakımda yapacaktır.

Arifoğlu E Vitamini Yağı

E vitamini onarıcı etkisi ile bilinmektedir. Doğal içeriği ile onarıcı etkisi saçlarınıza etki ederken nemlenmesine de yardımcı olacaktır. Arifoğlu E vitamini yağ saç bakımınıza çok yardımcı olacak.

Arifoğlu Avokado Yağı

Avokadonun nemlendirici etkisi bu yağ ile cildinizle buluşuyor.  Onarıcı ve nemlendirici etkisi ile cildinize koruyucu bir bariyer sağlayan Arifoğlu Avokado Yağı cilt ve saç bakımınızda size yardımcı olacak.

Bu üç doğal yağı isterseniz karışımlarda isterseniz ayrı ayrı saçlarına bakım olarak uygulayabilirsiniz. Böylelikle yıpranma ve kırılmaların önüne geçmenize yardımcı olabilir.

Özellikler

İnceleme (2)

Toplam Puan

5.00

02
( 2 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

2 yorum

  1. 02

    tarafından Sevinç Erdem

    kuru ve yıpranmış saçlarım için almıştım harika bir set saçlarım için ve kaş kirpik içinde kullanıyorum fiyatı da gayet uygun

  2. 02

    tarafından sibel

    süper lüks bir set olmuş. hem saçıma hem cildime kullanıyorum. sonuçlarından da çok memnunum.

Tüm Kategoriler