Motto Plus Brezilya Fönü Keratini 2’li Mucizevi Bakım Seti (Keratin – Şampuan)

69,99119,99 (-42%)

28 adet stokta

Motto Plus Brezilya Fönü Keratini Mucizevi Bakım ile saçlarınız daha sağlıklı, bakımlı ve güçlü olacak. Özel formülü ile saçlarınıza dipten uca bakım sağlar, onarır.

Hemen tıklayın ve satın alın.

69,99119,99 (-42%)

Açıklama

Motto Plus Brezilya Fönü Keratini 2’li Mucizevi Bakım Seti (Keratin – Şampuan)

Motto Plus 2’li Brezilya Fönü Keratini yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Özel formülü ile saçlarınızda kökten uca onarım ve bakım sağlar. Saça parlaklık kazandırarak, saçların 3 ile 6 ay kadar düz kalmasına yardımcı olur.

Motto Plus Keratin Bakımı Kullanımı

Öncelikle saçlarınızı 1. Adım olan Motto Plus tuzsuz şampuan ile 2 kere yıkayın. Bir havlu yardımı ile saçınızdaki ıslaklığı alarak saçınızı nemli bırakın.

Sonra 2. Adım Motto Plus Keratin Bakım ürününü saçlarınızın dibine tam olarak getirmeden saç uçlarınıza doğru uygulayın.

Uygulamanın ardından sık uçlu bir tarak ile saçınızı tarayın, böylelikle ürün saçınıza yedirilmiş olacaktır. Ardından saçınızı bir bone ile kaplayıp 30 – 40 dakika saçınızda bekletiniz.

Bekleme sırasında 5 dakikada bir saçınıza fön ile ısı vererek saçınızı dinlendirmeniz gerekmektedir. 30-40 dakikanın sonunda saçınızı fön  yardımı ile kurutunuz ve 230 derece düzleştirici ile saçınızı düzleştirin.

Düzleştirme ve bakım etkisinin arttırılması için saçınızı 24-48 saat boyunca durulamamanız tavsiye edilmektedir.

Uygulama sonrasında, 24-48 saatin sonunda Motto Plus tuzsuz şampuan ile saçlarınızı durulamanızı ve bundan sonraki süreçte keratin bakımının daha etkili olabilmesi için Motto Plus Tuzsuz Şampuan kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sizde hemen tıklayın ve Motto Plus Keratin Bakımını satın alın. Güçlü, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşun.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Motto Plus Brezilya Fönü Keratini 2’li Mucizevi Bakım Seti (Keratin – Şampuan)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler