Saç Bakımı Seti: Bioxcin Forte Serum 3x30mm & Forte Şampuan Set

Saç Bakım Ürünlerini İncele!

Açıklama

Bioxcin Forte Serum 3x30mm & Forte Şampuan Set
Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Seti- ​Bioxcin Forte Serum 3x30mm   – ​Bioxcin Forte Şampuan Bioxcin Forte Serum- Yoğun saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bakım serumudur.- Zayıflamış ve sönmüş saç tellerinin gürleşmesinidestekler.- İçeriğindeki A,B1, B2, B5, B9 vitaminleri saçlarıgüçlendirerek hızlı uzamasına yardımcı olur.- Formülündeki bakır, çinko, demir, kalsiyum sayesinde saçdökülmesini engellemeyi destekler.- Geliştirilmiş içeriği sayesinde saçın doğal yapısınıkorur.

Nasıl Kullanılmalı:

Dökülme gerçekleşen bölge üzerineortalama gün içerisinde 15-20 damla damlatınız. Durulama yapmayınız. Saçtakalma süresi sekiz saati geçmemelidir.Öneri: Temiz saça sabah ve akşam olarak günde iki kezuygulayınız.

Kimler Kullanabilir:

Yoğun saç dökülmesi yaşayanlar içinkullanıma uygundur.Bioxcin Forte Şampuan- Yoğun saç dökülmesine karşı geliştirilmiş bakımşampuanıdır.- Saçı ve saçlı deriyi nazikçe temizler.- Zayıflamış ve sönmüş saç tellerinin gürleşmesinidestekler.- İçeriğindeki A,B1, B2, B5, B9 vitaminleri saçları güçlendirerek hızlı uzamasına yardımcı olur.- Formülündeki bakır, çinko, demir, kalsiyum sayesinde saçdökülmesini engellemeyi destekler.Nasıl Kullanılmalı: Islak saça masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız.Öneri: Daha etkili sonuç için Bioxcin Forte serum ilebirlikte kullanılması tavsiye edilir.

Kimler Kullanabilir: Yoğun saç dökülmesi yaşayanlar içinkullanıma uygundur.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Saç Bakımı Seti: Bioxcin Forte Serum 3x30mm & Forte Şampuan Set”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler