Ocean Yüz Temizleme Fırçası – Çift Taraflı Cilt Bakımı

Stokta yok

Cildinizi derinlemesine temizlik ve ferahlığa bu ürün ile ulaştırabilirsiniz! Cilt temizliğinize ekstra etki katmak için sizlerle buluşan Ocean Yüz Temizleme Fırçası’nı hemen satın almak için, inceleyiniz!

Açıklama

Derinlemesine cilt temizliği için ihtiyacınız olan işte burada!

Cildimizi temizlerken ya da yıkarken derinlemesine temizleyebiliyor muyuz? Cildimizin üst tabakasını temizliyor ancak derinlemesine bir temizlik etkisi yaratamıyor olabiliriz, derinlemesine bir etki için kullanabileceğiniz Ocean Yüz Temizleme Fırçası başlığında bulunan iki tarafı ile derinlemesine temizlik sunuyor. Kullandığınız temizleme ürünü fırça başlığı ile kolayca cildinizi temizleyebilirsiniz, arka yüzündeki kısımla yüzünü nemlendirebilirsiniz.

Nasıl Kullanmalıyım?

Cildinizi sabah veya akşam cilt temizliğinizi yapacağınız sırada kullanacağınız ürünü yüzünüze eşit miktarda dağıtarak sürünüz. Sonrasında hafif ıslak olan fırçanızın ucu ile yüzünüze nazik bir şekilde masaj yaparak cilt temizliğinizi tamamlayınız. Ardından süreceğiniz nemlendiriciyi fırçanın arkasında bulunan başlığı ile yüzünüze yedirebilirsiniz.

Cildinize nazik hareketler ile uygulamanız gerekmektedir.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

Etki

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Uzmanı

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Ocean Yüz Temizleme Fırçası – Çift Taraflı Cilt Bakımı”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler