• Castrol EDGE Motor Yağı 4 Lt – Benzinli Ve Dizel

  Castrol Edge motor yağı benzinli ve dizel araçlar için özel olarak üretilmiştir. Aracınızdan yüksek performans almanıza yardımcı olacak ve motor yağı motor parçalarına tutunarak sürüş öncesi, sürüş esnasında ve sürüş sonrasında motorunuzu aşınmalardan korur.

 • Castrol GTX Motor Yağı 4 Lt – Benzinli Ve Dizel Araçlar

  Castrol Benzinli Ve Dizel Araç Motor Yağı’nı motor tortularının zararlı artışını önlemek, çamurlaşmayı engellemek ve günlük motor korumasını sağlamak için kullanabilirsiniz.

 • Castrol Magnatec 4 Litre Motor Yağı – Benzinli Motor Yağı

  Motor kullanımından uzun bir süre sonra yıpranır.  Castrol Magnatec 4 litre Motor Yağı  sürüş öncesi ve sonrasında motorun önemli parçalarına tutunarak aracınızı korur.

 • Castrol Radicool Antifriz 3 Lt- Motor Bakım Ürünü

  Antifiriz araçlarda motorun soğumasına yarayan ve bunun için araca konulan sıvıya verilen isimdir.  Sizde hangi marka alacağınızı bilmiyorsanız bizim size önerimiz Castrol Radicool Antifriz…

 • Joyecar J5 5″ IPS Dokunmatik Ekran Full HD Dikiz Ayna Araç Kamera

  Joyecar j5 5″ ıps dokunmatik ekran Full Hd Kameralı Dikiz aynası geniş görüş açısı ile çekim alanını en net ve geniş şekilde kaydetme olanağı sağlar. Araç kamerası hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!
  Joyecar j5 avantajlı fiyatı ile Pratikya.com’da kaçırma,ara ve biz sana yardımcı olalım!

  G sensörlü araç kamerası ile sürüş konforunuzu arttırın…

 • Joyecar J7 7″ IPS Dokunmatik Ekran Full HD Dikiz Ayna Araç Kamera

  Joyecar j7 7″ ıps dokunmatik ekran dikiz ayna araç kamerası full color starlight sensörleri sayesinde aydınlatmanın yetersiz olduğu ortamlarda nesneleri net bir şekilde görmenizi sağlar.

  170° geniş görüş açısı ile çekim alanını en net ve geniş şekilde kaydetme olanağı sağlar,  Joyecar j7 7″ ıps ekran araç kamerası sesli kayıt özelliği sayesinde çekimleri sesli olarak kaydetme özelliğine sahiptir.

 • Joyecar X18 RGB Led Xenon Far Ampul (H7)

  Joyecar led xenon far ampuller yeni bir seri ile karşınızda; Joyecar (H7) X18 RGB Led Xenon Far Ampul bildiğiniz led farlara benzemiyor. Daha renkli, daha ışıltılı ve hatta telefonunuzdan bile kontrol edilebilir olan bu led xenon farları çok seveceksiniz.

  Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geç!

 • Joyecar® (9005) LED Xenon Far Ampul, F16 Canbus Philips Çip

  Joyecar 9005 led far ampul, Xenon led far olarak ta adlandırılmaktadır. F16 led serisine dahil olan 9005 led Xenon far 8000 lümen, CSP led Chipsetlidir.

  6500K günışığı ışık veren led far, led gücü 35 watt. Led farın ömrü 50.000 saate kadar sürmektedir. Led far ampullerde önemsemeniz gereken orijinal bakır chipset ve voltaj uyumluluğu DC 8~48V ( 12V /24V Araçlarla Uyumlu) Joyecar F16 9005 LED Xenon Far Kısa Far: 270° ~ Uzun Far: 360° aydınlatma açısıyla tercihinde tereddüt etmemeniz gereken bir üründür.

  Pratikya.com Joyecar F16 Serisi 9005 led xenon far ampulü ve diğer ürünlerde kullanıcılarının faydasını düşünür. Satın aldığınız ürünler hakkında etkileşimde bulunun, yararınıza olacak çözümleri geliştirelim.

 • Joyecar® 4″ Full Hd IPS Touch Ekran Dual Lens Araç Kamerası

  Joyecar’ın başka bir ürününden merhaba! Aracınız için kamera arayışındaysanız Joyecar® 4″ Full Hd IPS Touch Ekran Dual Lens Araç Kamerasını deneyebilirsiniz.

  Dokunmatik ekran ve ekran boyutu 480x800mm olan kamerayı Türkçe, İngilizce, Rusça ve Çince dillerinde kullanabilirsiniz. Ön kameralı, araç içi yan veya arka vites geri kamerası olan bu ürün gece görüşlüdür ve Darbe sensörü sayesinde aracınızı park ederken zorluk yaşamazsınız.

Tüm Kategoriler