• Joyecar® (9006) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim (Pratikya.com)

  Joyecar F2 mini serisi 9006 led far ampul, Xenon led far olarak ta adlandırılmaktadır.  6500K günışığı ışık veren led far, güçlü parlaklığı ile çok sık tercih edilmektedir.
  Joyecar F2 mini 9006 led far ampul, ile sürüş konforunuzu zirveye çıkartın!

 • Joyecar® (H7) LED Xenon Far Ampul, T1 Philips Çip

  Joyecar T1 serisinden olan H7 Led Xenon Far Ampul 6500 K soğuk beyaz ışığı ile size harika bir aydınlık sunar. Xenon led farlar uzun ömürlü ışık veriyor olmasından dolayı tercih edilen ürünler arasındadır.

  Led far konusunda rakip tanımayan Joyecar T1 H7 Led Xenon Far ile tanışın ve gece yolculuklarınızın keyfini çıkartın!

 • Joyecar® (H11) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim (Pratikya.com)

  Joyecar H11 led far ampul, Xenon led far olarak ta adlandırılmaktadır. F2 mini serisine dahil olan H11 led Xenon far 8000 lümen, COB led Chipsetlidir.

  6500K günışığı ışık veren led far, 35 watt gücündedir. Led farın ömrü 35.000 saate kadar sürmektedir. Led far ampullerde önemsemeniz gereken orijinal bakır chipset ve voltaj uyumluluğu DC 8~48V ( 12V /24V Araçlarla Uyumlu) Joyecar F2 Mini H11 LED Xenon Far Kısa Far: 270° ~ Uzun Far: 360° aydınlatma açısıyla tercihinde tereddüt etmemeniz gereken bir üründür

 • Joyecar® (H3) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim

  Joyecar F2 Mini Serisi H3 Led Far Ampulü, yoğun parlaklıklığı sayesinde aracınıza hem şık bir görünüm hem de mükemmel aydınlatma sağlar.
  Keyifli bir sürüş deneyimi için Joyecar F2 Mini Serisi H3 Led Far Ampulü sipariş edin!

 • Joyecar® ( H4) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim

  Joyecar F2 Serisi Slim H4 Led Xenon Far Ampulü yeni nesil CSP LED teknolojisi ile donatılmıştır. Hava koşullarından etkilenmeyen xenon led far ile güvenli bir yolculuk geçireceksinizdir.

  Sizde aracınızda Joyecar led xenon far ampul deneyimini yaşamak için hemen bir xenon led far satın alın!

 • Joyecar®(H7) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim

  Joyecar F2 Slim H7 Led Xenon Far Ampulü, fiyat ve performans konusunda rekabet edilemez br ışık gücü vardır. Xenon led far özel tasarım CSP Led ve orijinal bakır board ile üretilmiştir. Led xenon farlar sürücülerin ve araçların ihtiyacı göz önüne alınarak tasarlanmıştır.

  Hemen şimdi Joyecar F2 Slim H7 led xenon fardan satın alın ve sürüş konforu yakalayın!

 • Joyecar® (H27) LED Xenon Far Ampul, F2 Slim

  Joyecar F2 Serisi H27 Led Xenon Far Ampulü ile gece sürüşüne,  günışığı ile başlayın ve yağışlı havalarda CSP LED teknolojisi ile net görüşün tadını çıkarın.
  Joyecar F2 Serisinin H27 Led Xenon Farına indirimli fiyatlarla sahip ol!

Tüm Kategoriler