Ağız Bakım Seti-Ağız ve Bakım Ürünleri

Kişisel & Vücut Bakım Ürünleri

Açıklama

Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Oral-B Vitality CrossAction elektrikli diş fırçası, sıradan manuel diş fırçasına kıyasla klinik olarak kanıtlanmış üstün temizlik sunar. Cross Action fırça başlığının profesyonel araçlardan ilham alan tasarımı, her bir dişi 16 derecelik bir açıyla çevreler ve 2D temizleme hareketi sıradan manuel diş fırçasına göre daha fazla plağı gidermek üzere salınır ve döner. Diş hekimlerinin tavsiye ettiği biçimde 2 dakika boyunca diş fırçalamanıza yardımcı olan, fırça sapına dâhil bir zamanlayıcı bulunur. Hepsinden iyisi, tüm bunlar size Oral-B tarafından sunulur. Dünya çapında diş hekimlerinin tercih ettiği 1 numaralı marka.

Şu diş fırçası yedek başlıkları ile uyumludur: CrossAction, 3D White, Sensitive Clean, Sensi Ultra thin, Precision Clean, FlossAction, TriZone ve Dual Clean. Günlük temizliğe ulaşmak için gerekli bir diş fırçasıdır. Sıradan manuel diş fırçasına göre daha fazla plak giderir. 2D Temizleme Hareketi, plağı sıradan manuel diş fırçasına göre parçalamak ve gidermek üzere sallanır ve döner. Dişlerin arasına ulaşmak için tasarlanmıştır. Ambalaj içeriğinde şarj cihazı ile 1 elektrikli diş fırçası sapı, 2 CrossAction diş fırçası başlığı bulunur. Oral-B, dünya çapında diş hekimlerinin kullandığı 1 numaralı marka.

Ağız Duşu

Mikro kabarcık teknolojisi, plağa neden olan etkenlerle mücadele eder. Mikro kabarcıklar şeklinde hava ve suyu karıştırır. Diş fırçalama ile birlikte kullanımda, diş eti hastalıklarının sebep olduğu kanamaları ve plağı azaltmaya yardımcı olur. Özel tasarım hava filtresi, başlığa ilerleyen suya karışmadan önce, havayı temizler.

Püskürtme düğmesi:döner püskürtme ve düz püskürtme arasında geçişi sağlar. Nazik spiral hareketli mikro kabarcıklar, diş etlerine masaj yaparak, sağlığını korumaya yardım eder. Diş etinin altına kadar, spiral sistemle erişim sağlamaya yardım eder. Hafif titreşimli ince su püskürtme sistemi, yemek artıklarının olduğu noktalara ulaşım sağlamaya yardım eder. Su basıncını ayarlamanızı sağlayan, su ayarı bulunur. Dört farklı renkte püskürtücü başlığa sahiptir. Aile bireyleri farklı renklerle kendi başlıklarını ayırt edebilirler.

Diş Beyazlık Kalemi

Beyazlatıcı Diş Ruju, anında beyaz gülüşlere ulaşmak için tercih edebileceğiniz bir üründür. Pratik kullanımı sayesinde her ihtiyaç anında dişlerinize uygulayabilirsiniz.

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Ağız Bakım Seti-Ağız ve Bakım Ürünleri”

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler