Pratikya Ekstra Güçlendirici Bakım Yağı Seti – Kaş Kirpik + Tırnak Bakım Yağı

Stokta yok

Güzelliğinize daha da özel bir bakım yapabilmeniz için Arifoğlu Kaş Kirpik Serumunu ve Mixup Tırnak Bakım Yağını Pratikya Ekstra Güçlendirici Bakım Yağı Seti – Kaş Kirpik + Tırnak Bakım Yağı setinde bir araya getirdik! Hemen satın almak için tıklayın!

Açıklama

Setimizdeki ürünlerimiz kaş kirpik ve tırnak bakımı yapmayı sevenlerin sıklıkla kullandığı, bilindik ve güzel ürünlerden oluşturuldu.

Kaş Kirpik ve Tırnak Güçlendirici Set

Sizin için hazırladığımız Pratikya Ekstra Güçlendirici Bakım Yağı Seti – Kaş Kirpik + Tırnak Bakım Yağı seti içerisinde;

  • Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Serumu
  • Mixup Tırnak Yağı

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Serum formülündeki besleyici vitamin ve bileşenlerle kaş ve kirpiklerinize uzatıcı ve güçlendirici bakım yapmaya yardım ediyor. Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağını gece yatmadan önce sürmek gerekli bakımı uzun süreli alması ve gün içinde kullandığınızda yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırmak için en doğrusudur. Temiz yüzünüze gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz.

Mixup Tırnak Bakım Yağı

Mixup Tırnak Bakım Yağı tırnaklarınız için muhteşem bir bakım sağlayacak! İçeriği sayesinde tırnaklarınızı güçlendirici bakım yaparken tırnak etlerinize masaj yaparak uygulamanız yeterli manikür bakımını sağlayacak ve manikürünüzü uzun süreli bir şekilde ertelemenize yardımcı olacaktır. Her kadın için kolaylık sağlayan bu ürün çantanızda taşımanız için idealdir. Temiz ve ojesiz tırnaklarınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz, dilerseniz 3 dakika sonra yıkayabilir. İsterseniz elinizde nemlendirici özelliğini kullanmak adına bırakabilirsiniz.

Özellikler

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından Özlem Savaş

    tırnak bakım yağını düzenli kullanınca etkisini görüyosunuz kesinlikle çantanızda taşımanızı tavsiye ederim. kaş kirpik bakım serumunu denemek için aldım kaşlarımdaki boşlukların dolduğunu görüyorum çok beğendim ellerinize sağlık

Tüm Kategoriler