Motto Plus Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 400 Ml

Stokta yok

Motto Plus Mor Şampuan özel olarak geliştirilmiş formülü ile saçlarınızın renk düzensizliklerini önler ve turunculaşma karşıtı bakım sağlar. Boyalı ve işlem görmüş saçlar için tavsiye edilmektedir.

Sizde hemen deneyin, daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Açıklama

Motto Plus Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 400 Ml

Motto Plus Mor Şampuan boyalı ve işlem görmüş saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Sarı ve tonlarında bulunan saçlarının turunculaşmasını önlemek için geliştirilmiş olan Motto Plus Mor Şampuan saçlarınızın bakımını yapar ve saçlarınızı onarır.

Gri, beyaz, açık ve çok açık sarı saçlar için; renk açma işlemi uygulanmış saçlar için uygundur.

Mor Şampuan

Boyalı ve işlem görmüş saçlarda oluşan sıcak yansımaları nötralize eder. İçeriğinde bulunan mavi ve mor pigmentlerle birlikte saçınıza etkili bakım yapar.

Saçlarınızda oluşan renk farklılıklarının düzelmesine yardımcı olan Motto Plus Mor Şampuan saçlarınızı onarır ve güçlendirir.

Tüm saç tipleri için uygun olan Mor Şampuanı haftada 1 kez uygulamanızı tavsiye ederiz. Uygulama esnasında saçınızda 2 – 4 dakika bekletmeniz önemlidir. Bekletme işleminin ardından bol su ile durulayın.

Sizde saçlarınızda renk farklılıkları olsun istemiyor ve saç boyanızın her daim mükemmel görünmesini istiyorsanız hemen Motto Plus Mor Şampuanı satın alın ve deneyin.

 

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından ceren

    Saçımdaki turuncuları büyük ölçüde kapattı. Denemek isteyen gönül rahatlığıyla deneyebilir.

Tüm Kategoriler