Pratikya Kaş Kirpik Bakım Yağı + Hint Yağı: Besleyici & Uzatmaya Yardımcı

94,99105,99 (-10%)

6 adet stokta

Kaş, kirpik ve saçlarınız 3’ü bir arada bir seti sizler için hazırladık! Pratikya Kaş Kirpik Bakım Yağı + Hint Yağı: Besleyici & Uzatmaya Yardımcı setimiz besleyici bakımınıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor. Hemen satın almak için inceleyiniz.

94,99105,99 (-10%)

Açıklama

Kaş kirpik ve saçlarınıza doyasıya gürleştirici bir bakım için aradıklarınız bu sette!

Kaş Kirpik ve Saç Besleyici Bakım

Saç, kaş ve kirpikteki kıl köklerinin beslenmesi ya da uzaması bakımlarınız dışında sizlerin beslenmesine ya da dış etkenlere bağlıdır. Makyaj silerken dikkatsiz davranmamak kaş ve kirpiklerinize zarar verebilir. Saçlarınız beslenmenizden ya da dış etkenlerden zarar görebilir. Bunları düşünerek besleyici ve gürleştirici bakımı sizlere sunmak için Pratikya Kaş Kirpik Bakım Yağı + Hint Yağı setini hazırladık. Setimizde;

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

Kaş ve kirpiklerinizin beslenmesi için gerekli olan vitamin, mineralleri sağlayarak güçlenmelerine, uzamalarına ve gürleşmelerine yardımcı olur. Detaylı bilgi almak için göz atın.

Arifoğlu Hint Yağı

Hint yağının saç uzatıcı ve güçlendirici konu da yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Kaş ve kirpiklerinize de uygulayabileceğiniz doğal bir yağ olan Hint Yağını detaylı incelemek için tıklayınız.

Özellikler

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Pratikya Kaş Kirpik Bakım Yağı + Hint Yağı: Besleyici & Uzatmaya Yardımcı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler