Pratikya Temel Bakım İhtiyacı Seti

Stokta yok

Cilt bakımınızı yaparken kaş ve kirpiklerinizin beslenmesine de yardımcı olmak için bir set hazırladık! İçeriği sayesinde kaş ve kirpiklerinizin gürleşerek uzamasına yardımcı olan bakım yağımız, cilt lekeleri ve kırışıklıklarında size yardımcı olacak doğal bakım yağımız uygun fiyatı ile sizlerle!

Açıklama

Cilt bakımınızı yaparken kaş ve kirpiklerinizi de unutmayın!

Cilt bakımında ve birçok kozmetik alanda kullanılan Arifoğlu Sarı Kantaron yağı ve besleyici etkisi ile Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı sizler için bir arada.

Cilt yenileme etkisi ile bilinen Arifoğlu Sarı Kantaron Yağı;

  • Yara ve yanık izlerini iyileştirmeye,
  • Cilt kırışıklıklarını gidermeye,
  • Lekeleri giderilmesine,
  • Saç bakımında yardımcı olur.

Bakımlarınızda kullanabileceğiniz bu doğal içerikli yağ günümüzde kozmetik sektöründe ve bakımlarda popülerliğini devam ettirmektedir.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

Kaşlarınızı gürleştiren ve kirpiklerinizi uzatmaya yardımcı etkisi ile dillerden dile dolaşan Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı içeriğinde E vitamini ve argan yağı ile zenginleşerek size bakım yapıyor. Her an yanınızda taşıyarak düzenli kullanabileceğiniz bu bakım yağları, günde en az 1 kere olmak üzere kullanılmalıdır. Düzenli kullanımda etkisini gösteren bu ürün sizler için sette bekliyor!

Özellikler

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından Handan Çolak

    kaş kirpik bakım yağını zaten uzun zamandır kullanıyoduum, sarı kantoron yağını da sivilce lekelerim için almayı düşünüyodum. Bu seti görünce hemen aldım çok güzel düşülmüş bir set teşekkürler pratikya

Tüm Kategoriler