• Arifoğlu Doğal E Vitamin Yağı 10 Ml – Cilt ve Saç Besleyici

  04

  Antioksidan özelliğine sahip temel bir vitamin olan E Vitamini Yağı %100 doğal elde edilen içeriği ile burada! Güçlü nemlendirme ve besleyici özellikleriyle saç bakımınıza ve cilt bakımınıza fayda sağlamak için sizleri bekliyor.
  Sürpriz kargo fırsatları ve sepet tamamlayıcı ürünler ile kolayca alışverişinizi yapmak için inceleyiniz!

   

 • Arifoğlu Sarı Kantaron Yağı 50 Ml-Cilt Lekelerini Gidermeye Yardımcı

  01

  Doğanın bize sunduğu mucizevi bitkilerden biri olan Sarı Kantaron Yağı son zamanda faydaları ile gündemde. Cildinizdeki lekeleri ve yaraları gidermeye yardımcı olan bu yağ kullananları tarafından çok seviliyor! Arifoğlu Sarı Kantaron yağını avantajlı fiyatlarla Pratikya.com’dan hemen şimdi sipariş et!

  Kargo fırsatları ve sürpriz indirimleri kaçırmamak için “30₺ Tamamlayıcı Ürünler” kategorisine bakmayı unutmayın!

 • Pratikya 2’li Çay Ağacı Seti: Cilt ve Saç

  01

  Cilt bakımınızı Çay Ağacı Yağının etkisini ikiye katlayın! Pratikya 2’li Çay Ağacı Seti cildinize bakım yapmak için hazır. Hemen alışverişe başlamak için inceleyiniz.

 • Pratikya Gül Suyu & Çay Ağacı Yağı Tonik Seti

  02

  Cildi için doğallığı sevenler buraya! Sizler için Arifoğlu’nun doğal ürünlerinden harika bir tonik seti oluşturduk. Miss gibi gül kokusu olan gül suyu ve cildin dermanı olan Çay ağacı yağı ile kendi toniğinizi kendiniz oluşturun. Pratikya Gül Suyu & Çay Ağacı Yağı Tonik Seti hemen satın almak için inceleyiniz!

 • Pratikya Temel Bakım İhtiyacı Seti

  01

  Cilt bakımınızı yaparken kaş ve kirpiklerinizin beslenmesine de yardımcı olmak için bir set hazırladık! İçeriği sayesinde kaş ve kirpiklerinizin gürleşerek uzamasına yardımcı olan bakım yağımız, cilt lekeleri ve kırışıklıklarında size yardımcı olacak doğal bakım yağımız uygun fiyatı ile sizlerle!

 • Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser – Cilt Temizleyici

  Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser çift etkiye sahip temizleyici, tek bir temizleme sonrasında bile cildin çok daha temiz ve arınmış hissedilmesini sağlar.

 • Dermokil El Ve Yüz Kremi 300ml – Avokado Özlü

  Son yıllarda adını çok duyduğumuz, çok tüketilen avokadonun cilt için faydalarını biliyor musunuz? Günlük bir cilt bakımı olarak tercih edebileceğiniz Dermokil Avokado El Ve Yüz Kremi ile cildinizin nem kazanmasına yardımcı olacaktır.

 • Dermokil Temizleyici Tonik 200 Ml- Yağlı Ciltler

  Cilt temizliğinin son aşaması toniktir. Sadece sabun veya jel ile yüzü yıkamak temizlemiş olmaz, ölü hücreleri ve makyaj kalıntılarını tonik yardımı ile temizleyebilirsiniz. Kullanacağınız Dermokil Tonik cildinizdeki yağı temizler ve yağlanmasını önler.

 • Iva Natura Organik Masaj Peelingi 150 Ml

  Iva Natura Organik Masaj Peelingi

  Cildi yeniler ve derinizi ölü hücrelerden arındırır.

Tüm Kategoriler