Pratikya Yüz İçin Canlandırıcı Etkili Bakım Seti

Stokta yok

Saç ve cildinize canlandırıcı bir etki sağlarken uzun kirpiklere ve dolgun kaşlara ulaşmak mümkün olabilir! Sizler için hazırladığımız bu özel Pratikya Yüz İçin Canlandırıcı Etkili Bakım Seti size bir arada bakım sunuyor. Hemen satın almak için tıklayınız.

Açıklama

Çok sevilen ürünler ile sizlere özel canlandırıcı bakım seti hazırladık!

Canlandırıcı Cilt Bakımı

Saç ve cilt bakımınızda dikkat ettiğiniz şeylerden biri de canlı ve parlak durmasıdır. Saçınız ve cildiniz için kullanacağınız doğal içerikli bir yağ sizlere bu bakımı sunuyor.

Arifoğlu Jojoba Yağı

Cildinizi temizlemeye uygun olan bu yağ bir pamuk yardımı ile size yardımcı olabilir. Maskelere veya tek olarak kullanabileceğiniz bu ürün;

  • Cildinizi ve saçınızı nemlendirir,
  • Cildinizi ve saçınızı besler,
  • Ciltte oluşabilecek sorunları gidermeye yardım eder,
  • Cildin yağ dengesini korumasına yardımcı olur,
  • Yaş alma durumunda oluşan kırışıklıkları engellemeye de yardımcı olur.

Cildinizi temizlemek için bir pamuk yardımı ile cildinize sürebilirsiniz. Cildinize direk uygulamak istersenizde az miktarda yağı yüzünüze dairesel hareketler ile yedirebilirsiniz. Yarım saat sonrasında yıkamanız yeterli olacaktır. Saçlarınız içinse maske veya karışımlar ile kullanabilir ya da direk sürüp bir süre sonra yıkayarak arındırabilirsiniz.

 Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

Daha uzun, daha yoğun kirpikler ve daha gür daha göz alıcı kaşlar için özel formüle edilen Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı sizlerle. Kaş ve kirpiklerinize gerekli olan bakımını yaparak onları besleyen bu serum güçlenmelerine yardımcı olacaktır.

Özel içeriği sayesinde kıl köklerini besleyerek gelişmelerini destekleyecektir. E vitamini ve argan yağı ile zenginleştirilmiş yapısı düzenli kullanımda gürleşmesine yardımcı olacak ve göz alıcı sonuçları düzenli kullanımda belli olacaktır.

Özellikler

İnceleme (0)

İlk yorumu yapan siz olun “Pratikya Yüz İçin Canlandırıcı Etkili Bakım Seti”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

Henüz yorum yapılmadı.

Tüm Kategoriler