• Pratikya Yüz İçin Canlandırıcı Etkili Bakım Seti

  Saç ve cildinize canlandırıcı bir etki sağlarken uzun kirpiklere ve dolgun kaşlara ulaşmak mümkün olabilir! Sizler için hazırladığımız bu özel Pratikya Yüz İçin Canlandırıcı Etkili Bakım Seti size bir arada bakım sunuyor. Hemen satın almak için tıklayınız.

 • Elseve Mucizevi Yağ 150 Ml-Kuru ve Sert Saçlar İçin Bakım Kremi

  06

  Saçlarının elektrik çarpmış gibi durmasından, sertliğinden ve matlığından şikayetçi misin? Kullananların fiyat ve performans açısından çok sevdiği Elseve Mucizevi Yağ ile sende saçlarının dolgun, yumuşak ve parlak gözükmesini sağlayabilirsin. Şimdi saç güzelleştiren kremden sipariş ver, ve saçlarının değişimini izle… Bakalım sen ürünün kokusunu mu, performansını mı en çok neyini beğeneceksin?

 • Pratikya Kuru Saçları Canlandırıcı Set

  03

  Kuru saç dendi mi akla ilk gelen onları besleyerek canlandırmasını sağlamaktır. Kuru saçlarınız için önerimiz olan saç canlandırıcı setimizi, kullanıcılarımızın memnun kaldığı Elseve markasının Mucizevi Yağ serisinden oluşturduk.
  Kuru ve sert saçlarının canlanmasını sağlayacak olan ürünler ile saçların daha canlı gözükecek!

  Kuru saçların için gerekli olan bakımı yapacak olan setimizden şimdi sipariş et!

 • Ducray Nutricerat Şampuan 200 Ml- Kuru Saç Canlandırıcı

  Çok fazla işlem gören saçlar nemini kaybeder nem kaybı yaşayan saçlarda kurur ve yıpranır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için kuru saçlara özel şampuan kullanmalısınız. Pratikya uzmanlarının size önerisi; Ducray Nutricerat Şampuan saçlarınızı onarmaya yardımcı olacaktır.

 • Pratik – Ostwint Protein Saç Serumu 100 Ml-Saç Beslemeye Yardımcı Ürün

  Saçların sence sağlıklı ve bakımlı gözüküyorlar mı? Cevabın hayır mı? O zaman bu ürün tam sana göre… Ostwint Saç Serumu, ile saçına protein takviyesi yaparak saçlarını bakımlı gösterebilirsin. Müşterilerimizin kullanmaktan keyif aldığı ve etkisini beğendiği bir üründür. Şimdi sipariş et, kullan ve sende saç serumu hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaş…

 • Otacı Argan Şampuan 250 Ml – Kuru Saçlar

  Otacı Argan Şampuan “Ne işe yarar?”diye bir soru varsa aklınızda hemen açıklayalım. Kuru ve yıpranmış saçları besler. Saçın güçlenmesine ve parlamasına yardımcı olur.

 • Otacı Lily Kremli Şampuan 400 Ml – Besleyici

  Otacı Besleyici Lily Kremli Şampuan krem özlü olması sayesinde saçların yumuşak olmasına yardımcı olur ve kolay taranmasını sağlar. Kuru,yıpranmış ve boyalı saçlar için idealdir.

 • ALPECİN Hypo Sensetiv Kuru ve Hassas Saç Derisi için Şampuan 250 ml

  Kuru ve hassas saç derisine özel olarak üretilmiştir,

 • Dax Supergro Saç Bakım Maskesi 198 g

  Dax Supergro Saç Bakım Maskesi

  Saça ipeksi yumuşaklık ve canlılık kazandırır.

  Saç uçlarını tedavi eder.

 • Insight Kuru Saçlar için Besleyici Maske 250 ml

  Size kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş bir üründen bahsedeceğiz. Insight Kuru Saçlar İçin Besleyici Maske saçlarınızı onarmak için uzmanlığı ile size yardımcı olacaktır. Saçlarınızı kökten uca besleyip saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak.

  Insight ile artık hiçbir saç kuru kalmayacak!

 • Insight Kuru Saçlar için Besleyici Şampuan 400 ml (Pratikya)

  Size kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş bir üründen bahsedeceğiz. Insight Kuru Saçlar İçin Besleyici Şampuan saçlarınızı onarmak için uzmanlığı ile size yardımcı olacaktır. Saçlarınızı kökten uca besleyip saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak.

  Pratikya’nın uzman bakışı ve güvenli ürün sağlayıcılığından faydalanın.

Tüm Kategoriler