Ağda lekesi çıkartma işlemi her zaman çok zorlu görünür. Fakat doğru yöntemler kullanıldığında kolaylıkla çıkarılabilir. Ciltte oluşturduğu pürüzsüzlük hissi ile en çok tercih edilen tüy alma yöntemi ağdadır. Ağda uygulaması yapılırken birçok alana bulaşma riski vardır. Dikkatli olarak uygulama yapılması gerekmektedir ama bazı durumlarda ağda bulaşmaları yaşanabilir.

Ağda Lekesi Kumaştan Nasıl Çıkar?

Ağda lekesi ya da kalıntısını elbiselerden, kıyafetlerden ve kumaştan çıkarmanın belli başlı birçok yöntemi vardır. Ağda yağı, bebe yağı, aseton, tiner ya da gaz yağı ağda lekesi, kalıntısı çıkartmak için çok başarılıdır. Lekenin bulaştığı bölgeye elinizde olan ya da bulabildiğiniz yağı döküp beklemeniz ve yavaş hareketler ile silmeniz gerekmektedir.

Ağda Lekesi Halıdan Nasıl Çıkarılır?

Ağda lekesinin en zor çıktığı alanların başında halılar gelmektedir. Sir ağdalar halıdan sentetik tiner yardımı ile çıkmaktadır. Sentetik tiner halının dokusuna, rengine zarar vermez. Sentetik tineri döküp sert şekilde bir fırça ya da tarak yardımı ile halıda kazıyabilirsiniz. Normal ağdayı halıdan çıkartmak için ise lekenin olduğu bölgeye buz kalıpları koyarak ağdanın donması beklenir, ardından sert bir nesne ile kazınarak çıkartılır.

Ağda Lekesi Pantolondan Nasıl Çıkar?

Pantolondan ağda lekesini çıkartmak için ütü ve desensiz mümkünse açık renkli temiz bir beze ihtiyacınız olacak. Pantolonun lekeli kısmına temiz bezi yerleştirin, ardından buharsız ve düşük sıcaklıkta ütüyü lekeye bastırın. Bu işlem ile birlikte ağdanın eriyerek beze işlemesi sağlanır, böylelikle pantolonunuzdan ağda lekesini kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Sizde ağda lekelerinden hoşlanmıyor ve kolaylıkla çıkartmak istiyorsanız yukarıda ki tavsiyelerimizi gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Aynı zamanda Vi-Vet ağda temizleme ve masaj yağını denemek için hemen tıklayın ve satın alın.  

Ağda Lekesi Halıdan Nasıl Çıkarılır?

Ağda lekesinin en zor çıktığı alanların başında halılar gelmektedir. Sir ağdalar halıdan sentetik tiner yardımı ile çıkmaktadır.

Sentetik tiner halının dokusuna, rengine zarar vermez. Sentetik tineri döküp sert şekilde bir fırça ya da tarak yardımı ile halıda kazıyabilirsiniz.

Normal ağdayı halıdan çıkartmak için ise lekenin olduğu bölgeye buz kalıpları koyarak ağdanın donması beklenir, ardından sert bir nesne ile kazınarak çıkartılır.

Ağda Lekesi Pantolondan Nasıl Çıkar?

Pantolondan ağda lekesini çıkartmak için ütü ve desensiz mümkünse açık renkli temiz bir beze ihtiyacınız olacak.

Pantolonun lekeli kısmına temiz bezi yerleştirin, ardından buharsız ve düşük sıcaklıkta ütüyü lekeye bastırın.

Bu işlem ile birlikte ağdanın eriyerek beze işlemesi sağlanır, böylelikle pantolonunuzdan ağda lekesini kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Sizde ağda lekelerinden hoşlanmıyor ve kolaylıkla çıkartmak istiyorsanız yukarıda ki tavsiyelerimizi gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.

Aynı zamanda Vi-Vet ağda temizleme ve masaj yağını denemek için hemen tıklayın ve satın alın.

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler