Arifoğlu Susam Yağı 50 Ml – Doğal Bakım Yağı

Stokta yok

Saç dökülmesinden cilt bakımına kolayca kullanabileceğiniz Arifoğlu Susam Yağı kolay kullanımı ile sizlere hızlı ve etkili bir bakım sunuyor. Hemen satın almak için inceleyiniz!

Açıklama

Susam Yağının saç bakımından cilt bakımına birçok alanda faydalarını bizimle öğrenin!

Doğal Susam Yağı

Mineral, vitamin ve antioksidanlar gibi bileşenleri zengin formülünde bulunduran susam yağı, bağışıklık sistemine bile yardımcıdır. Cilt üzerinde bulunan yara ve yanıkların tedavisinde kullanılan susam yağının içerisinde bulunan E vitamini hücre yenilemesini destekler. Ağrı kesici özelliği bulunan susam yağı antibakteriyel özellikler de bulundurulmaktadır.

Saç dökülmesine iyi geldiği bilinmektedir, saç derisindeki kaşıntıyı da önlemeye de yardımcıdır. Cildinizdeki yaş alma belirtilerini önlemeye yardımcıdır.

Susam Yağı Nasıl Kullanılır?

Saç bakımında kan dolaşımını hızlandırmaya ve beslemeye yardımcı olacaktır. Saç kırıklarını önlemeye ve saç derisindeki problemlerin giderilmesine yardımcı olacaktır. Saç derinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayabilirsiniz, 30 dakika sonra yıkayabilirsiniz.

Özellikler

Ek bilgi

Amaç

,

Etki

,

Hacim

Kullanıcı

,

Marka

Ürün Tipi

Ürün Türü

Ürün Uzmanı

Form

İnceleme (1)

Toplam Puan

5.00

01
( 1 Yorum )
5 Puan
100%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%
Yorum ekle

1 yorum

  1. 01

    tarafından Benan Sülkü

    Saç dökülmem için aldım. Baya işe yaradığını söylüyolar yeni denemeye başladım umarım saçlarım daha az dökülür. Hızlı kargo ve uygun fiyat için sağolun

Tüm Kategoriler