Kolayca Yapabileceğiniz Pratik Saç Modelleri

Pratik Saç Modelleri

Sabahları acele ile hazırlanırken bir de saçlarımızı yapma gibi bir derdimiz var. Burada devreye bizim kurtarıcımız olan hem şık hem de yapımı kolay saç modelleri girmektedir. Her gün işe, okula özenli saçlarla gidebilelim diye en pratik saç modellerini araştırdım ve birbirinden harika günlük saç modelleri ortaya çıkarttım.

Havalı ve pratik günlük saç modelleri karşınızda, hadi hep birlikte inceleyelim!

Dağınık Topuz

Okula, işe geç kalan ya da sınav haftası herkesin yaptığı pratik topuz modelidir. Öncelikle tüm saçını tepede toplayıp lastik toka ile topuz görünümü ver. Nede olsa dağınık topuz çok fazla özen göstermene gerek yok.

Örgülü Balerin Topuz

Saçlarını topladıktan sonra ikiye ayır ve bir tutama topuz görünümü ver. Son olarak diğer tutamı ör ve örgüyü topuzun etrafına sar.  Bu pratik saç örgü topuz modelini okula, işe, yemeğe giderken yapmayı çok seveceksin.

Boğumlu At Kuyruğu

Evde yapabildiğimiz kolay saç modellerinden en sevdiğimizden biride at kuyruğu. Biraz içine büyü katarsak günlük hayatta kullanacağımız pratik ve şık bir model olabilir.

Eğer saçlarınız uzunsa bu modeli aşağıdaki gibi kendi saçınızla uygulayabilirsiniz. Daha kısa saçlar için minik lastik tokalardan yardım almayı deneyin. Tokaları renklendirerek daha sportif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dalgalı Saç

Pratik saç modeli derken aklına su dalgası gelmemiştir. Sabah sabah kim maşa ile uğraşacak dediğini duyar gibiyim. Maşayı çıkar aklından, şimdi saçlarını ör ve üstünden düzleştirici ile geç evet saçların hazır. Saçlarını açtığında doğal ve dalgalı halini çok seveceksin. Gördün mü basit bir hareketle harika saçlara sahip oldun.

Bombeli Yarım Topuz

Değişik saç modellerini seven ama uygulamakta zorlananlar için hem basit hem de değişik bir model. Yarım topuzlar bu sene çok ön planda öne ekleyeceğin bombe model ile biraz daha farklı hale getirebilirsin.

Saçlarının önünü ince telli bir tarak ile krepele ardından saçını yarım topuz haline getir. Okula ve işe gitmek için hazırsın.

Günü kurtardık! Umarım pratik saç modellerini uygulayıp beğenmişsinizdir. Bir daha ki konuda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

Tüm Kategoriler