• Pratikya Pudralı Kartuş Ağda & Portakallı Temizleme Yağı Hediye

  01

  Her kadın için yüz güzelliğinin yanı sıra vücut güzelliği, bakımı da önemlidir. Bunda da öncelik istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. Ağda ile güzelliğinizi gölgeleyen tüylerden kurtulabilir, pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kartuş ağda, özel başlığı sayesinde kullanımda kolaylık sağlayan bir ağda çeşididir. Roll-on ağda kol, bacak ve karın gibi düz bölgelerde kullanılmaktadır.

 • Pratikya Pudralı Konserve Ağda Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  02

  Kullanıcıların sevdiği Pudralı konserve sir ağdanın yanına eklediğimiz Vi-Vet ağda temizleme yağı ile ağda sonrası kalan kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Oluşturduğumuz bu konserve sir ağda setinin sizlere uygun olduğunu düşünüyoruz.
  Şimdi inceleyin ve satın alın…

 • Vi-Vet E Vitaminli Ağda Temizleme Yağı

  02

  Vi-Vet Ağda Temizleme Yağı içeriğindeki e vitamininden dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir. Ağda yapılan bölgeye uygulayacağınız e vitaminli temizleme yağı kalan ağdayı temizlerken aynı zamanda cildin doğal yapısını koruyarak hücrelerin yenilenmesini de sağlar.

 • Epicure Okyanus Aromalı Sir Ağda Yağı-Ağda Sonrası Bakım Ürünü

  Ağda yapılan bölgeye hafif bir masajla Epicure Okyanus Aromalı Sir Ağda Yağı uyguladığınızda hem kalan ağda kalıntılarını temizlemiş olacak hem de oluşacak tahrişi en aza indirecek. Ağda sonrası bakım ürünü olarak kullanabilirsiniz.

 • Epicure Sir Ağda Temizleme Yağı 1000 Ml-Ağda Kalıntısı Temizleme

  Sir ağdadan sonra ağda yaptığınız bölgeye masaj yaparak uygulayıp kalan ağda kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Epicure Sir Ağda Temizleme Yağını Pratikya.com’da bulabilirsiniz!

 • Pratikya Klasik Ilık Ağda & Portakallı Temizleme Yağı Hediye

  01

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu sette çok satan ürünlerimizden farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Setimiz tamamı ile oluşan siparişler üzerine avantaj sağlamak için yapılmıştır.
  Deneyip, memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda & E Vitaminli Temizleme Yağı Hediye

  03

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu ağda setinde farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Ağda siparişlerimiz üzerinden müşterimizin avantajına bu seti oluşturduk.

  Deneyip, memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Avantajlı Siyah Kalıp Ağda Seti: 2 Adet Ağda & E Vitaminli Masaj Yağı

  03

  Beze ihtiyacınız kalmadan, el ile soyulabilen Vi-Vet Siyah Ağda kullanım rahatlığı ve pratikliği ile herkes tarafından çok sevildi. 

  Avantajlı ağda paketi hayatınızı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlandı. 2 adet Siyah Kalıp Ağda & E-Vitaminli Masaj Yağı Seti fırsatını kaçırmayın!

  Hemen satın alın uzun süreli kullanımın keyfini çıkarın.

 • Pratikya Siyah Kalıp Ağda Fırsat Seti: 2 Adet Ağda & Portakallı Masaj Yağı

  03

  Kalıp ağda büyüklüğüyle uzun süreli kullanım sağlarken, uygulama kolaylığıyla gönüllerde taht kurmayı başarmış bir üründür. Bizde müşterilerimizin siparişleriyle ve ilgisiyle sizler için 2’li kalıp ağda ürünümüzü Portakallı Masaj Yağı ile birleştirdik.

  Avantajlı fiyatlar ve hızlı kargo ile stoklarla sınırlı setimizi kaçırmadan hemen satın alın!

 • Pratikya Siyah Soğuk Ağda & E Vitaminli Yağı Hediye

  01

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz bu sette ağda ve yanına temizleme yağı ekleyerek farklı bir kombinasyon sunmak istedik. Setimiz tamamı ile gelen siparişler üzerine avantaj sağlamak için yapılmıştır.
  Şimdi alın, deneyin ve yorumlarınızı bizimle paylaşın…

 • Sesu Ağda Temizleyici Bakım Yağı-Ağda Sonrası Bakım Ürünü

  Ağda sonrası kullanacağınız Sesu ağda temizleyici yağ ile ağdadan kalan kalıntıları temizleyerek cildinize masaj yapmış olacaksınız.

 • Vi-Vet Ağda Temizleme Yağı Arnica-Ağda Temizleyici Ürün

  Vi-Vet Ağda Temizleme Yağı sir ağdası sonrasında vücutta kalan ağda kalıntılarını temizler ve içeriğindeki arnica bitkisi sayesinde ağda sonrası oluşacak tahrişi en aza indirir.

  Ağda temizleme ürünleri Pratikya.com’da!

Tüm Kategoriler