• Pratikya Konserve Sir Ağda Ve Kaş-Kirpik Bakım Seti

  05

  İstenmeyen tüylerden kurtulurken aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizde dolgun gözüksün! Kullanıcıların beğendiği, hassas ciltler için özel olarak üretilen Vi-Vet pudralı konserve sir ağda ile kaş ve kirpiklerinizi besleyecek olan Arifoğlu kaş kirpik serumu ile sizlere özel ekonomik bir set oluşturduk.

  Setimizi satın alıp memnun kalmanız dileği ile…

 • Pratikya Pudralı Konserve 2’li Ağda Seti

  02

  Pudralı konserve sir ağda kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu yüzden sizlere avantaj yaratmak amacı ile 2 ‘li  Vi-Vet Konserve Pudralı Sir Ağda setini oluşturduk.
  Pratik kullanımlı ve en iyi konserve ağdalardan biri olarak lanse edilen pudralı konserve ağda senin için ideal bir üründür.
  Lütfen oluşturduğumuz avantajlı seti kaçırmayın ve hemen satın alın!

 • Pratikya Pudralı Konserve Sir Ağda 3’lü Set

  05

  Tahriş etmeyen ağda olarak en çok tavsiye edilen Vi-Vet Pudralı Konserve Ağdayı siz müşterilerimize ekonomik açıdan tasarruf sağlaması amacı ile 3’lü Konserve Sir Ağda setini özel olarak oluşturduk.

  Bez ile kullanılan pudralı konserve ağdanın bu avantajlı setini kaçırmayın ve şimdi satın alın!

 • Pratikya Pudralı Konserve Sir Ağda Avantaj Seti

  İstenmeyen tüylerden, kurtulmanın yöntemlerinden biri olan Sir ağda için gerekli olan tüm malzemeleri sizin için bir araya getirdik. Hassas ciltlere sahip olanların favori ağdası olan Vi-Vet konserve pudralı sir ağdayı ağda bezi ve spatula ile kolayca uygulayabilirsiniz. Son olarak ağda uyguladığınız bölgelerde kalan kalıntıları temizlemeniz için Vi-Vet E vitaminli ağda temizleme yağını setimize dahil ettik.

  İhtiyacınız olan başlıca ürünleri bir araya getirerek size özel fiyatlarla oluşturduğumuz seti, lütfen hemen satın alın!

 • Vi-Vet Siyah Soğuk Ağda- Çekim Gücü Yüksek Ağda

  Siyah soğuk ağdayı ister yazın ister kışın ısıtmadan direk dolaptan çıkartılıp kullanılabilir. Çekim gücünün yükseliği sayesinde neredeyse tüm tüyleri tek bir çekişte alıp bitirmenize ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.
  Vi-Vet soğuk ağda Pratikya.com’da!

Tüm Kategoriler