• Pratikya Duşta Saç Uzatmaya Yardımcı Set: 2’li Şampuan

  04

  Saç bakımınızı duşta başlatın! Sağlıklı saç uzatmaya yardımcı Restorex Sarmaşık Özlü Şampuanı sizler için bir değil iki tane! Saçınızı ve saç derinizi besleyip güçlendirerek saç dökülmenizin önüne geçmeye yardımcı olan şampuan, hızlı saç uzamasına da yardımcı. Hemen satın almak için inceleyiniz!

   

 • Bioblas Botanic Oils-Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

  Tarakta kalan saçlarınıza bir yardımcı arıyorsanız, Bioblas Botanic Oils Besleyici ve Onarıcı Bakım içerisindeki At Kuyruğu Otu Yağı ve Organik Zeytinyağı sayesinde kuru ve yıpranmış saçların kaybettiği nemi kazandırıp onarırken, dış etkenlerden koruyarak saç ömrünü uzatır ve dökülmeye önlemeye yardımcı olur.

 • Pratik – Restorex Sarmaşık Özlü -Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan

  07

  Saçlarınızın  hızlı uzamasına yardımcı Restorex Sarmaşık Özlü Şampuan bitkisel formülü ile sağlıklı uzama etkisini gözle görülür derece de ortaya koyuyor! Saç diplerinizden uçlarına kadar bakım yaparak, güçlenerek uzayan saçlara sizde adım atın. Hemen satın almak için inceleyiniz!

 • Dökülme Önleyici Saç Bakım Seti: Şampuan-Tonik-Dermaroller

  Saç dökülmesi birçok erkeğin korkulu rüyası… Erkek tipi saç dökülmesi önce başın tepe kısmında ve şakak bölgesindeki saçların cılızlaşmasına daha sonra dökülmesine verilen isimdir. Erkek tipi saç dökülmesi genlerle alakalı olabiliyor ama doğru ürünleri kullanıp dikkat ederseniz saç köklerinin daha gür ve yoğun olmasını sağlarsınız.

  Sizin için doğru ürünleri bulduk ve set haline getirdik. Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Şampuan, Wella Sp Men Dökülme Önleyici Tonik ve  Awi Saç Çıkarma Tarağı işinize çok yarayacak.

 • Ducray Anaphase Şampuan 400 ml- Saç Dökülmesine Karşı Bakım Ürünü

  Saç dökülmesi sorununuzdan kurtulmak istiyorsanız Ducray Anaphase Şampuan size yardımcı olacaktır. Ayrıca dökülen saçlarınızın yerine daha gür ve parlak saçlar çıkartmaya yardımcı olacaktır.

 • Erkek Saç ve Cilt Bakım Seti: Banyo ve Tıraş Sonrası Ferahlatıcı Set

  Pürüzsüz bir tıraş ve nemlendirilmiş yumuşak bir cildin uyandırdığı temiz görünme hissi erkekler için çok önemli. Cilde faydası olduğu kadar zararı da olan tıraşın yarattığı tahriş etkisini en aza indirmek için Vasso Tıraş Sonrası Kremli Kolonya ve saç dökülmenize son verebilecek Vasso Dökülme Önleyici Şampuan ile bir set oluşturduk.

 • L’oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum 90 ml

  L’oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum;

  Dökülmüş,incelmiş,seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırır.

  En etkili sonuçlar için 3 ay düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

 • Nano Absolute Sarımsak Özlü Şampuan – Dökülme Karşıtı

  Nano Absolute Sarımsak Özlü Şampuan tüm saç tipleri için geliştirilmiş olan, ilk kullanımdan itibaren saç dökülmelerini en aza indirir.
  Nano absolute ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

   

 • Ostwint Maintenance Keratin Şampuan 1000 Ml-Saç Dökülmesini Engellemeye Yardımcı

  “Her yerde saç var, yerlerde saçlar… Kalbenin de şarkıda dediği gibi saçınız her yerde ise  o saç zayıflamış ve dökülmeye mahkum saçlardır… Eğer sende saç dökülmesini durdurmak istiyor isen, Ostwint Keratin Şampuan kullananlar kervanına katılabilirsin.
  Şimdi sipariş edip, farkı görmeye ne dersin?

 • Salkom Gerovital Mardin Mavi Losyon 60 ml

  Saçlarınız tutam turam dökülüyor ve artık ne yapacağınızı bilemiyorsanız Salkom Gerovital Mardin Mavi Losyon tam size göre bir ürün. İçeriğindeki Procapil sayesinde saçlarınızı besleyecek ve dökülmeleri önleyecektir.

 • Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan – Dökülme Karşıtı

  Dökülen saçlar korkulu rüyadır… Bu korkulu rüyanızdan kurtulun diye Pratikya.com‘da size yardımcı olacak bir ürün var; Vichy Dercos Saç Dökülmesi Şampuanı saçlarınızı besleyerek dökülmesini engellemeye yardımcı olacaktır.

 • Vichy Neogenic Dercos Şampuan 400 Ml- Saç Yoğunlaştırıcı Ürün

  İnce telli,yıpranmış ve taramakta güçlük yaşadığınız saçlara elveda diyebilirsiniz. Çünkü Pratikya uzmanlarının size tavsiyesi Vichy Yoğunlaştırıcı Şampuan. Bu ürün saçlarınızı beslerken güçlenmesine ve yoğunlaşmasına yardımcı olacaktır.

Tüm Kategoriler