• Kıvırcık-Dalgalı Saç Bakım Seti: Şampuan-Krem-Argan Yağı

  Kıvırcık saçlara sahip olanlar bakımı kolay diye düz ve kabarmayan saçlara sahip olmak ister. Ama doğru bakım ile kabarık asi bukleli saçlarınız daha güzel ve bakımlı duracaktır.

  Buklelerinizi kontrol altına alın diye biz sizin için uzman ürünleri araştırdık.

  Wella Sp Asi ve Kıvırcık Saç Şampuanı ile saçlarınız şımaracak ve ipeksi yumuşak dalgalara sahip olacaksınız.

  Landoll Nashi Argan Yağı saçlarınızın nem dengesini ayarlayarak saçlarınızın kurumasını ve kabarmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

  Insight Styling Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Bukle Belirginleştirici Krem saçlarınızı ağırlaştırmadan şekillendirip daha net bukleleriniz olmasını sağlayacaktır.

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Çok Kuru Saçlar İçin Yardımcı Saç Bakım Seti

  Nemini kaybettikten sonra, zamanla doğal ışıltısını da kaybeden saçların yıpranmaya ve kurumaya mı başladı? Nemini kaybeden saçlara şekil vermekte zorlanıyor musun? Özelikle uç kısımlarında çatallaşmaya başlayan saçlarından keserek kurtulmak yerine, saçlarını kurtarmaya ne dersin?

  Mevsimsel değişikler ve yetersiz beslenme gibi nedenlerle kuruyan saçlarına en iyi gelecek ürünleri senin için yaptığımız uzun araştırmalar sonucu Insight Dry Hair Şampuan, Insight Dry Hair Saç Kremi ve Insight Anti-Frizz Maske olarak belirledik ve bu ürünleri bir araya getirdik.

  Bir araya getirdiğimiz ürünlerin, düzenli kullanımla saçlarının parlamasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabileceğini söylüyoruz. Saçlarını kurtarmak için denemeye değer. Ne dersin?

 • Elektriklenme Sorununa Çözüm Seti (Saç Bakım Seti)

  Saçlarda elektriklenme kadın erkek herkesin şikayetçi olduğu, saçların sağlıklı görüntüsünü bozan bir durumdur. CHI Keratin Sülfatsız Şampuan ve Saç Kremi ile Morfose Onarıcı Saç Serumundan oluşan set ile elektriklenmeye etki eden iç ve dış bir çok faktörü engelleyebilirsiniz.

 • Kışın Evde Pratik Saç Bakım Seti

  Saçta ufak da olsa bir değişikliğe gitmek, çoğu kez mucize sonuçlara kapı açar. Kısa süre içinde defalarca kez yıkanan, boyanan ve işleme tabi tutulan saçların yıpranmasını önlemek için evde uygulayabileceğin Kerastase Discipline serisi Şampuani Bakım Kremi ve Maskeden oluşan bakım setini oluşturduk.

 • Yağların Gücü Seti: Hindistan Cevizi, Keratin, Argan Yağı (Saç Bakım Seti)

  Çok eski zamanlardan beri, saç bakımında yağlar önemli yer tutuyor. Günümüzde de saç yağlarını gerek saçları beslemek, gerekse şekillendirmek için kullanıyoruz. Senin için bir araya getirdiğimiz The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı, Daimon Aşırı Yıpranmış Saçlar için Keratin Yağı ve Mojito Keratin Oil Saç Bakım Yağı ile saçların pürüzsüz, yumuşacık ve parlak olmasını sağlayabilirsin.

Tüm Kategoriler