• Pratikya Saç Kabarmasını Önleyici Set

  02

  Sizin için özel olarak hazırladığımız saç kabarmasını önleyici set ile tanışmanın tam zamanı! Set içerisinde Elseve markasının sevilen ürünü olan Onarıcı Mucizevi Yağ ile Arifoğlu’nun Tatlı Badem Yağını bir araya getirdik. Pratikya Saç Kabarmasını Önleyici Set sizleri bekliyor!

 • L’oreal Professionnel Serie Expert Prokeratin Liss Unlimited Maske 250 ml

  Herkesin saç tipi farklıdır kiminin kıvırcık, kiminin düz veya dalgalı.

  Ama istenilen tek şey vardır oda saçların daha düzgün durması bunun içinde saçlar ısı ile düzleştirilir, ve ısılar saçlarımıza zarar verir. Bizde sizin için saçınıza zarar vermeyecek ama düz olmasını da sağlayacak bir maske bulduk Loreal Professionnel Serie Expert Prokeratin Liss Unlimited Maske saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda bakımını da sağlayacak olan bu üründen umarım memnun kalırsınız.

 • Nano Absolute Tuzsuz Şampuan 750 Ml-Saç Kabarmasını Önleyen Ürün

  Saçlarını kabartan, elektriklendiren tuzsuz şampuanlardan şikayetçi isen kullananların yapısını ve etkisini beğendiği Nano Absolute tuzsuz şampuanı tercih edebilirsin. Diğer tuzsuz şampuanlar gibi saçı kabartıp, kabartmadığını deneyerek görmeye ne dersin? Eğer sende saçının kabarmasını istemeyenlerden isen hemen şimdi satın al.

  Nano Absolute Tuzsuz Şampuan‘ı uygun fiyat ve avantaj ile hemen satın al.

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Canlandırıcı Organik Saç Bakım Seti

  Canlanmaya ihtiyacı olan kuru ve yıpranmış saçlar için evde uygulanabilecek bakım seti içerisinde Kerastase Aura Botanica serisine ait Şampuan, Saç Kremi ve Bakım Yağı bulunmaktadır.

 • Elektriklenme Sorununa Çözüm Seti (Saç Bakım Seti)

  Saçlarda elektriklenme kadın erkek herkesin şikayetçi olduğu, saçların sağlıklı görüntüsünü bozan bir durumdur. CHI Keratin Sülfatsız Şampuan ve Saç Kremi ile Morfose Onarıcı Saç Serumundan oluşan set ile elektriklenmeye etki eden iç ve dış bir çok faktörü engelleyebilirsiniz.

 • Kışın Evde Pratik Saç Bakım Seti

  Saçta ufak da olsa bir değişikliğe gitmek, çoğu kez mucize sonuçlara kapı açar. Kısa süre içinde defalarca kez yıkanan, boyanan ve işleme tabi tutulan saçların yıpranmasını önlemek için evde uygulayabileceğin Kerastase Discipline serisi Şampuani Bakım Kremi ve Maskeden oluşan bakım setini oluşturduk.

 • Landoll Nashi Argan Kremi 500 ml (Pratikya)

  Kuru saçlara sahipseniz, saçlarınız elektrik çarpmış gibi kabarıyor ve asla o kabarıklık inmiyorsa sizin için bu konuda uzman bir ürün olan Landoll Nashi Argan Kremi öneriyoruz.

  Pratikya’nın uzman bakışı ve güvenli ürün sağlayıcılığından faydalanın.

 • Morfose Onarıcı Saç Serumu 75 ml ( Turuncu Ambalaj )

   Elektriklenme, kabarmaya maruz kalmış saçları yumuşatır,

 • Nemini Kaybetmiş Saçlara Özel Set: Şampuan, Serum, Maske (Saç Bakım Seti)

  Fön makinesi, saç maşası, saç düzleştiricilerinin yaydığı ısının, saça verdiği zararı minimuma indirmek ve saçlarınızı koruyabilmek için size Loreal Nutrifier Kuru Saçlar İçin Silikonsuz Şampuan ve Maske ile Morfose Keratin Saç Serumu üçlüsünü hazırladık.

 • Yağların Gücü Seti: Hindistan Cevizi, Keratin, Argan Yağı (Saç Bakım Seti)

  Çok eski zamanlardan beri, saç bakımında yağlar önemli yer tutuyor. Günümüzde de saç yağlarını gerek saçları beslemek, gerekse şekillendirmek için kullanıyoruz. Senin için bir araya getirdiğimiz The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı, Daimon Aşırı Yıpranmış Saçlar için Keratin Yağı ve Mojito Keratin Oil Saç Bakım Yağı ile saçların pürüzsüz, yumuşacık ve parlak olmasını sağlayabilirsin.

Tüm Kategoriler