• Arifoğlu Avokado Yağı 20 Ml-Nemlendirici Yağ

  02

  Geniş kullanım alanları ile Arifoğlu Avokado Yağı bakımlarınıza muhteşem bir nem kaynağı olabilir! Damlalığı ile kolay kullanım sağlayan Avokado Yağı antioksidan özelliği de taşımaktadır. Kaçırılmayacak fırsatlarla Pratikya’da sizleri bekliyor.

  Sürpriz kargo fırsatlarını kaçırmadan doğal ve saf yağlar ile kendi karışımını yapmaya başlayabilirsiniz!

 • Kuru Saçlar İçin Saç Bakım Seti: Şampuan-Maske

  Saç boyamak, klorlu su, uzun süreli ısılı işlemler uygulamak, yanlış saç bakım ürünleri kullanmak gibi birçok hatalı davranış saçın nemini ve parlaklığını kaybetmesine yardımcı olur.

  Oluşan bu kuruluğu evde yapacağınız bitkisel karışımlarla da geçirebilirsin. Saçlarını yoğun şekilde besleyecek, ağırlaştırmadan kusursuz bir bakım sunacak saç bakım ürünlerini kullanman gerekir. Biz senin için güzel bir set hazırladık, umarım sana yardımcı olur.

 • MOJİTO SMART KERATİN 2 Lİ SET-ŞAMPUAN+FÖN SUYU

  Mat ve cansız saçlar için özel olarak üretilmiştir.

  Saça ipeksi yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

   

   

 • Prozinc Kuru Saç Şampuanı – Yıpranmış Saçlar İçin

  Prozinc Kuru Saç Şampuanı, kuru saçlar için özel olarak üretilmiştir. Saçları nemlendirip canlandırırken aynı zamanda kepeklerden de arındırmaya yardımcı olur.

 • Argan Bakım Seti: Şampuan, Bakım Yağı, Maske (Saç Bakım Seti)

  Sıvı altın” da denilen Argan yağının içerisinde bulunan Omega 6 ve ile saçlarının yumuşaklık kazanması ve ışıl ışıl parlaman için Mojito Kuru Saçlar İçin Argan Yağlı Şampuan, Colorinn Professional M3 Argan Saç Maskesi ve Daimon Argan Oil Nemlendirici Saç Bakım Yağını bir araya getirdik.

 • Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Şampuanı 1000 ml

  Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Şampuan; Silikon içermeyen formül saçı ve saç derisini nazikçe temizler. Nem kaybını engellerken fazladan nem sağlar ve hafif bakım sağlar.  Saç ve saç derisini nazikçe temizler.

 • Canlandırıcı Organik Saç Bakım Seti

  Canlanmaya ihtiyacı olan kuru ve yıpranmış saçlar için evde uygulanabilecek bakım seti içerisinde Kerastase Aura Botanica serisine ait Şampuan, Saç Kremi ve Bakım Yağı bulunmaktadır.

 • Canlandırıcı Pratik Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Yıpratıcı unsurlarından etkilenmiş saçların, basit ve kolay şekilde eski ışıltısına kavuşabilir. L’Oréal Paris Professionnel serisine ait Yıpranmış Saçlara Özel Şampuan ve Saç Kremi ile saçlarını eski ışıltına kavuştururken, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Yüz Bakım Yağı ile de yüz bakımını ihmal etmemiş olacaksın.

 • Canlandırıcı Vitamin Bakım Seti (Saç Bakım Seti)

  Ruhunuz ve vücudunuz gibi saçlarınızın da yenilenmeye ihtiyacı var. Bonacure Keratin Mükemmel Kontrol Kürü, Mojito Hindistan Cevizi Yağı, Colorınn Keratin Özlü Saç Serumu ile oluşturduğumuz set sayesinde saçlarının güzelliğini kat be kat arttırabileceksin.

 • Çok Kuru Saçlar İçin Yardımcı Saç Bakım Seti

  Nemini kaybettikten sonra, zamanla doğal ışıltısını da kaybeden saçların yıpranmaya ve kurumaya mı başladı? Nemini kaybeden saçlara şekil vermekte zorlanıyor musun? Özelikle uç kısımlarında çatallaşmaya başlayan saçlarından keserek kurtulmak yerine, saçlarını kurtarmaya ne dersin?

  Mevsimsel değişikler ve yetersiz beslenme gibi nedenlerle kuruyan saçlarına en iyi gelecek ürünleri senin için yaptığımız uzun araştırmalar sonucu Insight Dry Hair Şampuan, Insight Dry Hair Saç Kremi ve Insight Anti-Frizz Maske olarak belirledik ve bu ürünleri bir araya getirdik.

  Bir araya getirdiğimiz ürünlerin, düzenli kullanımla saçlarının parlamasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayabileceğini söylüyoruz. Saçlarını kurtarmak için denemeye değer. Ne dersin?

 • Daimon Keratin Treatment Yapılandırıcı Saç Bakım Yağı 100ml

  Daimon Keratin Treatment Yapılandırıcı Saç Bakım Yağı;

  İçindeki keratin sayesinde saçınız daha canlı,parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

 • Egzotik Kokulu Saç Bakım ve Banyo Seti: Şampuan, Duş Jeli, Vücut Kremi

  Duşta cildinizi şımartmak ister misiniz? Kerastase Specifique Bain Prevention şampuan ile Acqua Di Parma duş jeli ve vücut kreminin bir araya getirdiği eşsiz koku sayesinde, sadece cilt temizliğinden ibaret olmayan banyo ritüeliniz, sizi şımartan bir seansa dönüşüyor. Duş rutininize ayırdığınız sürede vücut bakımınıza da yer vererek hem zamandan tasarruf edebilir hem cildinizin ihtiyacı olan ilgiyi ona verebilirsiniz.

Tüm Kategoriler